Adet öncesi Erken gebelik testi yapan var mı ??

MaşAllah canım çok sevindim yaa Hayırlı sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin Rabbim banada dua et İnşAllah kulun kula duası çabuk kabul olurmuş bende haftaya yapcam testi

Sağlıklıdır inşallah Rabbim sağlıkla ilerletsin ben normalde de regl belirtisi çok yaşamam o yüzden sordum. Sadece 2-3 gün kalası beyaz kremsi akıntım gelirdi ama bu sefer bu 9 gün kalası başladı o kafamı karıştırıyor sadece.adet sivilcem çıktı bekliyorum son 4 gün

14 ekim regli başlangıç tarihim 2-3 gün önce yapıp sonuç alan var mı yaa önerdiğiniz erken gebelik testi var mı ?? :)
Benimde 14ekim adet başlangıç tarihim ve sağ kasık ağrım var biliyorum imkansız ama mide yanması da yaşıyorum erken test alsam çıkar mı

Benimde 14ekim adet başlangıç tarihim ve sağ kasık ağrım var biliyorum imkansız ama mide yanması da yaşıyorum erken test alsam çıkar mı
Neden imkansız dedinn canım aynen çıkarda belki çıkmayada bilir o yüzden ben biraz daha sabredip perşembe yapmayı düşünüyorum cuma yada

Neden imkansız dedinn canım aynen çıkarda belki çıkmayada bilir o yüzden ben biraz daha sabredip perşembe yapmayı düşünüyorum cuma yada
Forumda okuyorum o kadar erken mide bulantısı olmaz demiş çoğu şimdi mi yapsam test yoksa beklesem mi günümü bilmiyorum

Regl tarihlerimiz de aynı
Bence bekle canım bende sabırsızım ama doktorum erken yapma dedi istersen beraber yapalım perşembe günü erken test benimde sadece mide bulantısı var ara ara ama sürekli değil bazende kasık batması ama başka hiçbir belirti yok senin ilk bebeğin mi olucak Rabbim nasip ederse İnşAllah hayırlı sağlıklıca

Evet ilk 2yil olacak Mart ayında inşallah rabbim tamam kuzu Perşembe günü yapalım

Merhaba adetime 3 gün var test yaptım sizde silik çizgiyi görebiliyor musunuz
İnşallah hamişsinidir Sanki silik var gibi ama gölge mi emin olamadım canım zaman geçmiş durum nedir bende bugün test yaptım bu şekilde gölge var gibi ama çok çok silik sizde görüyor musunuz

Eklentiler

• A430A80D-DCFD-4EA5-B8CA-301FBA2DB10D.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 1.152
  • ABF08E43-F1AF-430E-9BED-55DAEED17E65.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 1.353
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…