Adet öncesi Erken gebelik testi yapan var mı ??

Hic98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
320
322
14 ekim regli başlangıç tarihim 2-3 gün önce yapıp sonuç alan var mı yaa önerdiğiniz erken gebelik testi var mı ?? :)

14 ekim regli başlangıç tarihim 2-3 gün önce yapıp sonuç alan var mı yaa önerdiğiniz erken gebelik testi var mı ?? :)
Erken gebelik testiyle 5-6 gün önceden bile öğrenebilirsiniz arkadaşım öyle öğrendi 🙂

Merhaba adetime 3 gün var test yaptım sizde silik çizgiyi görebiliyor musunuz

Eklentiler

• IMG_20221005_175129.jpg
    IMG_20221005_175129.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 5.349
Merhaba adetime 3 gün var test yaptım sizde silik çizgiyi görebiliyor musunuz
Birşey var gibi ama yok gibi de bilemedim yarın sabah ilk idrarla testi tekrarlayın varsa gidip kan tahlili verirsiniz. Elinizdeki test prodictor sanırım, bendekine benziyor ben yaptım bembeyaz çıktı bebiş falan yok bende malesef

Birşey var gibi ama yok gibi de bilemedim yarın sabah ilk idrarla testi tekrarlayın varsa gidip kan tahlili verirsiniz. Elinizdeki test prodictor sanırım, bendekine benziyor ben yaptım bembeyaz çıktı bebiş falan yok bende malesef
Rabbim en kısa zamanda sizede isteyen herkese de nasip etsin inşallah mübarek kandil gecesinin yüzü suyu hürmetine 🤲bugün regl günüm olmadım inşallah olur

Rabbim en kısa zamanda sizede isteyen herkese de nasip etsin inşallah mübarek kandil gecesinin yüzü suyu hürmetine 🤲bugün regl günüm olmadım inşallah olur
Amin İnşAllah canım ya çok dua etttim biraz önce bikaç çocuk sevindirdim İnşAllah hepimiz için bu ay hayırlı sağlıklıca bebek haberlerimizi alırız 🤲🏻❤️🧸

Ben adete 6 kala erken gebelik testi ile öğrendim çok silikti adete 2 kalaya kadar yaptım ve hepsi silik çıktı kan verdim 110 çıktı değerim o şekilde öğrendim surkeli hergun tekrar etmek lazım aynı çıkıyorsa normal kaset testte dahi gebelik var demek bende öyle oldu 🤗

Ben adete 6 kala erken gebelik testi ile öğrendim çok silikti adete 2 kalaya kadar yaptım ve hepsi silik çıktı kan verdim 110 çıktı değerim o şekilde öğrendim surkeli hergun tekrar etmek lazım aynı çıkıyorsa normal kaset testte dahi gebelik var demek bende öyle oldu 🤗
Gec döllenmeden dolayı diye bende 3/4 gün kala yapacağım İnşAllah bende görürüm ya hayırlı sağlıklıca 🤲🏻🫶🏻😅🧸

Sizin yumurtlama gününüz ne zamandı acaba ve regl gününüz ona göre test yapacağım da kendiminkiyle kıyaslayıp 😊
14.cu gün yumurtlama gunumdu regl de 2 ekimdi ama ben erken öğrendim balım bata 6 kala erken gebelikte 5 tanede normal kaset tipi testte silik çizgi çıktı bata 2 kala da kanda öğrendim ☺️

14.cu gün yumurtlama gunumdu regl de 2 ekimdi ama ben erken öğrendim balım bata 6 kala erken gebelikte 5 tanede normal kaset tipi testte silik çizgi çıktı bata 2 kala da kanda öğrendim ☺️
MaşAllah Rabbim hayırlı sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin canım ❤😊

Merhaba kızlar ben de adetine 1 hafta kala önce prodoctor erken gebelik testi inde silik çizgi ile sonra hemen ardından yine aynı gün normal gebelik testinde de silik çizgi görerek öğrendim 😇 ilk test günü kan sonucu 54.10 çıktı, Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Biz henüz keseyi görmedik perşembe görmeyi umut ediyorum 🙏
IMG_20221009_131016.jpg

Merhaba kızlar ben de adetine 1 hafta kala önce prodoctor erken gebelik testi inde silik çizgi ile sonra hemen ardından yine aynı gün normal gebelik testinde de silik çizgi görerek öğrendim 😇 ilk test günü kan sonucu 54.10 çıktı, Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Biz henüz keseyi görmedik perşembe görmeyi umut ediyorum 🙏
Eki Görüntüle 3142828
Öncelikle hayırlı olsun canıma sağlıkla kucağına al inşallah❤️😍 hiç belirtin oldu mu

Öncelikle hayırlı olsun canıma sağlıkla kucağına al inşallah❤️😍 hiç belirtin oldu mu
Çok teşekkür ederim 😘💕
Evet oldu, ben normalde de uykuya düşkünümdür ama geçen hafta inanılmaz bir uyku bastırma durumu başladı, sonra regl olacakmışçasına gibi göğüs hassasiyeti, karında ağrı ve özellikle sağ kasıkta ara ara bastıran sızı ve çekilme hissi oldu. Bu kasık sızısına 2 gün yalnızca lekelenme şeklinde kahverengi akıntı eşlik etti (yerleşme kanaması) zaman zaman kasık ve karın ağrısı devam ediyor ben baya erken farketmiş oldum gebeliği mi o nedenle henüz kese göremedim bakalım inşallah sağlıklıdır 😇

X