Adet olup hamile olanlar,testleri negatif çıkıp hamile olanlar,üstüne görenler buyruunn!!

İnsallah oyledir canim daha bekliyorum valla 6 gun oldu bugun ptesiye kadar bekliycem inanirmisin pek bi belirtim yok gecen hafta biraz gogus hassasiyeti vardi suan oda yok sadece sarimsi koyu renk akintim var ama bu ay hep oldu hala devam etmekte. Hayirlisi hepimiz icin
Canım inşallah gebeliktendir akıntın zaten hemen belirti yaşamayadabilirsin merakla bekliyorum sonucu inşallah müjdeler ver bize

:cry:hayırlısı canım ya üzüldüm bende bu ay hiç çalışamadım gebelik için gerçi 12 gün var daha reglime hayırlısı bakalım rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah
Merhaba ZIRILTI sanırım hamilesin Allah saglikli kucagina almayi nasip etsin doğal yolla mi gebe kaldın yoksa tedavi mi gördün

Merhaba kızlar bende 2 ay önce boş gebelikten ötürü düşük yaptım. Ovülasyon testi kullandım bu ay adet oldum adet olup da hamile olduğunu sonradan öğrenen var mı acaba

Kızlar acil yardım edin lütfen ben 6 gün gecikmeyle adet oldum normalde 5 6 gün sürüyordu 2 gün normal geldi bugün 8. Gün bugüne kadar çok az geldi peceteye geliyor kahverengi geliyor sonra normal kan rengi gibi adet rengi gibi değil kafam çok karışık düşük mu yapıyorum acaba

Kızlar acil yardım edin lütfen ben 6 gün gecikmeyle adet oldum normalde 5 6 gün sürüyordu 2 gün normal geldi bugün 8. Gün bugüne kadar çok az geldi peceteye geliyor kahverengi geliyor sonra normal kan rengi gibi adet rengi gibi değil kafam çok karışık düşük mu yapıyorum acaba
Test yapın belki yerleşme kanamasıdır

Merhabalar yaklaşık 1 haftadır başım dönüyor midem bulanıyor kasığımda ve sol tarafımda ağrı ve batma var adeti me 3 gün kaldı yüz üstü yatamıyorum acayip bi halsizlik yorgunluk var hamile olabilirmiyim acaba dün erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı negatif çıktı adetim gecikirse birdaha yapıcam sizin düşünceleriniz nelerdir

Merhabalar yaklaşık 1 haftadır başım dönüyor midem bulanıyor kasığımda ve sol tarafımda ağrı ve batma var adeti me 3 gün kaldı yüz üstü yatamıyorum acayip bi halsizlik yorgunluk var hamile olabilirmiyim acaba dün erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı negatif çıktı adetim gecikirse birdaha yapıcam sizin düşünceleriniz nelerdir
Merhaba, bende adet gecikmesi var da test yaptım negatif çıktı onun için sayfaya bakıyorum. Sizin son durumunuz nasıl var mı bi gelişme

Merhaba mesajlarin ustunden baya bi zaman gecmis insallah gorursunuz mesajimi
Bende normalde adet olamaya yakin kasik agrilari bel agrisi falan cekerdim ama bu ay hic bisey anlamadim gercekten normal regl oldugum baya kanamam olurdu ama son 3 gundur az az oluyorum ama hic ne bel agrisi ne kasik agrisi hic bir sekilde bisey sancilarim yok sabah uyaniyorum bi yogunlasiyor kanamam gun icerisinde cok az az oluyorum halen gogus agrim var ben hic bisey anlamadim acaba ustune gorme olayinimi yasiyorum bende boyle olup sonradan hamile oldugunu ogrenen varsa lutfen cvp versin

Baya uzun zaman olmus konu acali ama belki gorursunuz benim mesajimida
Peki hic sanciniz olmusmuydu o donem suan bende soruma cevap arayanlardanim gercekten
Normal adetim hem sancili hem berabet gecer benimde ama bu ay ben hic bisey anlamadim once acik bi pembesi leke oldu ama kendimi silince farkedecek derece sonra bi kac gun sonra ondan daha yogun olmaya basladim ama hic sancim yok belk agrim yok en cok dikkatimi cekende normalde cok kanamam olur benim ama bu sefer oyle degil 2 gundur sabah birazcik fazla kanamam oluyor gun icerisinde olmayacak kadar oluyor acaba bendemi ustune gorme olayini yasiyorum

X