Adet olamıyorum

Merhaba benim adetim 20 gün gecikmişti bende doktora gidip test yaptırdım negatif çıktı hamilelik testim doktor kadın doğuma yönlendirdi 25 inci günde kadın doğuma gittim adet olamadığımdan dolayı kist varmış adet ol geçer dedi folik asit ve söktürücü verdi ilacım bitmek üzere hala adet olamadım kanda hamilelik testim negatif çıktı şuan 2 ay olucak hala adet olmadım çocukta istiyorum ama adet olmadan hamile kalan var mı
Hangisini verdi acaba söktürücü önceden nasıl bir adet düzenin vardı çocukta istiyormuşsun belki başka ilaç önerebilirim hatta iyi bile gelebilir

Üç yıl önce bir Kızım oldum düzensizlik çocuk olmamasına engel değil ki
Bunu çok okuyorum bu aralar benimde vardı düzensizlik rayına oturdu şükür en fazla 1 hafta gecikme oluyor eskiden aylarca olmazdım. Ama gebeliğim olmadı

Adetim 5 gün gecikti 3. günde iki tane test yaptım biri erken gebelik testi biri normal. Erken gebelik testini akşam yaptım normal olanı sabah ilk idrarla ikisi de negatif. Ancak tarlusal içmeme rağmen hâlâ olmadım. Önceden düzensizliğim vardı ama son bir yıldır hiç yok. Erken yaptım diye gebelik kendini belli etmemiş olabilir mi? Olsaydı çıkardı demi? Endişeliyim bebek istemiyorum. Ne yapmalıyım?
Bence olsaydı testlerde çıkardı, silik de olsa çıkardı.

X