Aile Planlaması adet olacagin donem ayak usumesi üşüme

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bendede yanar ayaklarım sonra üşüt yanar üşür biri yorganın içinde biri dışında uyurum .

Hanımlar damar tıkanıklığı çok önemli bir sorun. Gençliğe bakmaz sakın ihmal etmeyin. Eğer genetik olarak pıhtılaşma faktörleri taşıyıcıysanız bu ilaçlar veya farklı sebepler erken yaşta bacakta damar tıkanıklığı (derin ven trombozu), akciğere pıhtı atması, kalbe pıhtı atması (kalp krizi vb.), Beyne pıhtı atması (felç) geçirebilirsiniz. Eğer bu ilacı kullanırken bacakta ağrı, şişlik, morluk vs. hissediyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Çoğu kişi bacaktaki şişliği ödem zannedebiliyor ve hayati risk geçirebiliyorlar. Annem erken yaşta dvt ve felç geçirdiği için biliyorum. Bize genç bir şey olmaz demeyin bu ilaçlar çok dikkatli kullanılmalıdır acil durum belirtilerine karşı tetikte olun ve bir yakınınızı bilgilendirin kullanmaya devam edecekseniz de. Sevgiler.

aynen bn dogum kpntrol hapi yasmin kullaninca oldu bacagimda smdi gecti ama biraktim hapi gecti ama klimayi acina agrior yine gidicem bakalm haftya ins sknti yoktur ayak usumem haric bir durum sanirim o hep oluo hadi de iste

aynen bn dogum kpntrol hapi yasmin kullaninca oldu bacagimda smdi gecti ama biraktim hapi gecti ama klimayi acina agrior yine gidicem bakalm haftya ins sknti yoktur ayak usumem haric bir durum sanirim o hep oluo hadi de iste
Üşümenin bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum ama pıhtılaşma eğilimi olan kişiler için bu tür ilaçlar çok riskli. Benim kendim bir sıkıntı yaşamamama rağmen annemde olduğu için bile çoğu doktor kullanmamı istemiyor. Kullanıyorken de yanında kan sulandırıcı öneriyorlar. Yasmin kullanırken bacağınızın şiştiğini söylerseniz kalp damar cerrahisi bölümüne gidip gereken tetkikleri yaparlar diye düşünüyorum.

aynen yasadim spordan oldu sanmistim yasmini birakinca geçti smdide klimayi acinca sol bacagim yine agrio haftaya rabdevum var bakalm nolck varismidir yoksa pihtimidir bilmiorm neden soğuk etkilio acaba sag bacakda bisi yok

aynen yasadim spordan oldu sanmistim yasmini birakinca geçti smdide klimayi acinca sol bacagim yine agrio haftaya rabdevum var bakalm nolck varismidir yoksa pihtimidir bilmiorm neden soğuk etkilio acaba sag bacakda bisi yok
Soğuğun etkilemesini bilmiyorum açıkçası ama damarların genleşiğ büzülmesi ile alakası olabilir belki

Soğuğun etkilemesini bilmiyorum açıkçası ama damarların genleşiğ büzülmesi ile alakası olabilir belki
olabilir bakalm ogrencez neymis yasmin yapti ya biliorm eminim yani ta varis baslangici yapti yada damar sertliği pıhtı ondanda agrio ama usumeye gelince o hep var acaba dedm hani dizime mi vuruor ayak usuyuncede agrio cunku karıştı ikiisi

Onu bilmiyorum açıkçası ama konuyla da alakasız olsa da yine de söyleyeyim. Durumunuzu bilmiyorum düşünüp düşünmediğinizi de ama sizde bu durum oluştuysa pıhtılaşma bozukluğunuz olabilir. Bu da gebelik durumunda bebeğe giden kan damarlarında pıhtılaşmaya ve bebeğn beslenemeyerek düşükle sonuçlanmasına yol açabiliyor. Gebelik planladığınızfa veya gebe kaldığınızda mutlaka söyleyin. Çoğu kişide tekrarlayan düşüklerden sonra sebebi araştırılırken pıhtılaşma olduğu anlaşılıyor. Böyle bir durumunuz varsa önceden bilinirse ona göre önlem alınır ve böyle bir şey yaşamazsınız umarım. Geçmiş olsun

cok tsk ederm ins biswy yoktur saolun

Geçmiş olsun merhaba burası yeri mi bilmiyorum size danışmak istedim. . Sadece otururken ya da ayaktayken bacaklarımda soluk beyaz lekeler beliriyor. Ayaktayken bacağım biraz kızarıyor ve sanki bazı yerlere kan gitmiyor gibi beyaz solgun lekeler ortaya çıkıyor düğme bozuk para büyüklüğünde. Uzanıp yatınca hemen kendiliğinden geçiyor kaşıntı kabarıklık yok. Damar tıkanıklığı belirtilerinden biri mi bu durum ? Nedir bu cildiyeye mi gitmem lazım kalp damar doktoruna mı ?

Bence once kalp damara git kontrol ettir kendini sonrada dahiliye olabilir doktor yonlendirirse seni bazen cildiyeye gitmeden de dahiliyeye yonelmdirebiliyorlar icte ne var bakmak icin kanda cok gecmis olsun

Bence once kalp damara git kontrol ettir kendini sonrada dahiliye olabilir doktor yonlendirirse seni bazen cildiyeye gitmeden de dahiliyeye yonelmdirebiliyorlar icte ne var bakmak icin kanda cok gecmis olsun
Perşembe günne randevu aldım canım benim için dua eder misşn temiz çıksın tahlillerim

Mutlaka B12 vitamin takviye kullanin omega 3 ve kan yapici seyler yiyin özellikle kirmizi pancar cok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…