Gebeliğe Hazırlık adet krampları gebelik belirtisi mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

girlintheireland

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2022
438
517
Merhaba arkadaşlar sol alt kasığımda ve bazen de tüm kasıklarımda minik minik ağrılar oluyor, hatta dün erken adet oldum sandım ve bez taktım ama olmamışım. bu arada bat 2 ekim aslında şuan bile adetimin gemesine 6 gün var ve mukus gibi beyaz akıntım az az oluyor , yumurtlama bittikten sonra böyle akıntım olduğunu hatırlamıyorum ama bilemedim de.
Adete 6 gün varken erken gebelik testi mi yapmalıyım yoksa normal testlerde de silik de olsa çıkar mı sizce ?

Yumurtlama gününüzü biliyorsanız hesaplayın üstünden 12 gün geçmişse test yapabilirsiniz

sizce ihtimal var mı acaba kendimi mi kandırıyorum bilemiyorum ((
Yumurtlama gününüzü değerlendirseniz elbette ihtimal vardır. 4 gün daha bekleyin biliyorum çok zor beklemesi ama onu düşünmeyin başka şeylerle ilgilenin. Bol su içip dinlenin inşallah vardır Rabbim nasip etsin inşallah

yumurtlama gününün 1 gün öncesini değerlendirdik ve adetten yumurtlama günün 1 gün öncesine kadar ama tam yumurtlama gününü değerlendiremedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…