Adet gününden 10gün ve daha fazla gecen arkadaşlar

E

EU3

Ziyaretçi
adet gününden 10gün ve daha fazla gecen arkadaşlar .
Adetımden 1gun gectı test yaptım çokçok ince bı çizgi çıktı.
Dunde 2farklı yerde kan testı yaptırdım bırınde 2 çıktı bırınde 0.177 çıktı.2ye guvenıpte haraekt etseydım galıba yenı başlayan bi gebelık deyıpumıtlencektım.sonra başka bıyerde yenıden yaptırdık testı.sonuç daha bı dusuk çıktı.
Nıye böle oldukı.
Adeti 10gun ve daha fazla gecn arkadaşlr gelın burda paylaşalım bizde.
Buarda adetıme 3 4 gun kala ultrasona gırdım karın ve kasık agrım vardı çunku.orda kıst falan olmadını da gördum.
şimdi kistvarda mı gecıktı de dıyemıyorum.şuan için gebelık olmaıdnıda bılıyorum.
Benım gibi olan sonradan hamile oldugunu ögrenen varmı

benim adetim tam 10 gün gecikti bugün.. 3 gün geçtiğinde evde test yaptım pozitif çıktı... gittim ertesi gün kan testi yaptırdım 0.02 negatif.. ve bugünn gittim tekrar kan testi yaptırdımm pozitiff yani hamileymmmm Allah tüm isteyenlere nasip etsin ama testi yaptrdığınız yeri değişin bence ..ben farklı bi merkezde yaptırdmm ve ilk yaptırdım yer özel di..

Bugunkı degerınız kac Çıktı esra tebrıkler buarda saĞlıkla kucagınıza da alırısnz ınŞ

Amin inşallah teşekkür ederimm.bugünkü değerim 274.1 çıktı

Anladıgım kadrıyla uÇ gÜn sonra evde test yaptınız topıztıf Çıktı dıger gun kanda baktırdınz negatıf Çıktı.ongun sonra kanda pozıtıf Çıktı dımı.

evettt...bende test lerde hata çıkıo diye duyduğum için çok üzülmüştüm..ama hala adet olmayınca devlet hst ne gititm ve sonuçç buu yanii..Allah çocuk isteyen herkese nasipetsinn inşallahhh

yeni umutlandırmak gibi olmasın ama benimde ikici çizgi çok silik ti ama belli oluodu yanii...umarım sizinde böledirrr....braz daha bekleyip test yaptırın bencee...

ben 2testıde Özelde yaotırdım bırı polıklnıık dıĞerı ozel hastaneydıcanım baklım bıkaÇ gundaha beklıyyeım gelen gıden olmazsa devlette yaptırayım bıkan testı daha

pekı adetı benım gıbı gecn arkadaŞlr kendınızde deĞıŞlık hıssedıyomusunz benım mıde agrımvar bıde sankı regl olckmıŞım gıbı karın ve kasık agrım 10gundur var bu.

en iyisidevlet çünkü kendi labaratuarları var ama özel poliklinikler dışarıya gönderio bende ilkini özelde yaptırdımm

bnde de kasıkağrısı oluo ama çok hafif ,, ben hep adet olcakmışım gib hissettm bu 10gün boyunca karnım ağrıdı , bacaklarım ağrıdı..zaten adet belirtisinden başka bişşi yaşamadım ben

aa ızmırlı oldugunuzu gÖrdum nerde yaptırdınz kan testını nerde oturuyosunz

arkadaŞım bıde pekı akıntın varmı.kokuyomu akıntın

akıntı oluo ama fazla değil öle...hatta bugün hiç olmadı..bu arada izmirde yaşıorum eşrefpaşa devlet hastanesnde yaptrım testi..ilk testi de şirinyerde

bnde bıkaÇ gun daha beklıyeyım devlet hastanesınde yenıleyım testı balı.
GÖguslerınde deĞıŞıklıkoldumu.benım olmaıd aynı zaten gÖguslerımde deĞıŞlık olmuyor benım.pekı canım kenadrlık evlısın nekadr zmandır beklıyosun

ben 6 aylık evliyim. 3 aydır istiyorduk..bende hipotiroidde var aynı zmanda..hormon ilacı kullanıyorum..Şu an normal seviyede..Göğüslrimde adet olcakmışım gbiağrı ve şişlik var sadece öyl koyulaşma falan yok yani..

koyulaŞma sonrakı ayalrda oluyozaten. Adet donemıde gÖguslerınd deĞıŞıklık oluyodu galıba.benım olmuyodu Çok sukur adetlerımÇok raht ve agrısız gecr

benimde adetim ilk kez bu kadar geçikti tam 16 gün oldu ama ben ilaçlardan oldu diye düşünüyorum

X