adet gününde test yapip negatif sonuc alip sonrasinda hamile oldugunu ogrenenler var mi??

eylul1o

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
51
5
Oncelikle hayirli gunler arkadaslar..Bugun adetimin gelmesi lazimdi sabah test yaptim negatif cikti erken mi yaptim..once negatif sonra pozitif oldugunu ogrenen var mi, gec dollenme diye biseyde varmis bu nasil oluyor tesekkur ederim..

Canım kişiden kişiye değişiyor. Ben mesela adetime 4 gün kala pozitifi gördüm ama ilk çocuğumda adetten tam 7 gün sonra pozitifti. Daha öncesinde negatif çıkmıştı. Hatta doktora gidecektim neden adet olmuyorum diye. İnşallah hakkında hayırlısı ne ise o olsun. Allah gönlündekini hayırlı etsin canım

Canım kişiden kişiye değişiyor. Ben mesela adetime 4 gün kala pozitifi gördüm ama ilk çocuğumda adetten tam 7 gün sonra pozitifti. Daha öncesinde negatif çıkmıştı. Hatta doktora gidecektim neden adet olmuyorum diye. İnşallah hakkında hayırlısı ne ise o olsun. Allah gönlündekini hayırlı etsin canım
Cok tesekkur ederim canim..
Benimde bugun regl olmam gerekiyordu seytan durttu test yaptim negatif cikti yeni evliyim henuz ama insan kotu oluyormus gercekten..insallah dedigin gibi olur hala gelen giden yok:/

Adet gunumde negatifti. Yirmi yedi gunde bir olurum yirmi sekizinci gunde negatifti.ama adette olmadim yirmidokuzuncu gunu yapmadim test otuzuncu gun pozitifti. Yani uc gun sonra:)

X