adet gunume yakin leke gelip gitmesi

gumus3407

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2014
28
1
arkadslar 28-30 arasi adet olmam gerekiyordu fakat hala olmadim
bi iki gun once cok hafif bi leke geldi gitti dahada gelmedi.
hic olmadi boyle olcagimda hemen olurdum yani.
ama kasiklarim cok agriyo kivraniyorum resmen
test yaptim negatif cikti
.bir aydr korunmuyoruz.
acba hasta olcammi olmicam mi stresi oldu acba ondanmi ertelendi
bilemedim.ins. bebek vardir.
boyle durumu yasayan var mi canlarim ??

Son düzenleme:

cnm nekadar geçti günün

Ah cnm inş. o kanama yerleşme kanamasıdır bebişindir geç döllenme olup testte cıkmayabilir cnm idrar testimi yaptırdın yoksa kan testi mi ?

ins canim ins. agzindan bal damliyor
idrar yaptim.
cok umitlenmek istemiyrum husrana ugramayim diye
beklucm simdilik eger hala olmazsam sali gunu doktea randevu
almadim.hayirlisi artik
bebek istyrz bide yarin esimin dogum gnu hediye olarak
rabbim nasip etsin bize

İnş.nasip olur cnm idrarda 4 günde sonuç vermez ancak 1 haftada veriyor oyzden kanda cıkar inş.

HADİ HAYIRLISI TATLIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BENİMDE TESTE POZİTİF ÇIKTI KANDA da aynı çıkıo şimdiden hayırlı olsun

arkadaşlar benim de bugün adet günüm ve 3 gündür evde gebelik testini tekrarlıyorum.hergün 2. çizgi koyulaştı.bu sabahki testimde iki çizgide aynı rekteydi.fakat öğleden sonra önce kahverengi sonra çok koyu bir kırmızı akıntım başladı ve akıntım adet başlangıcına da çok benziyor. bu arada benım adet olmadan 2 gün öncesinden kasık ağrısı başlar ve adet günü hastanelik olurdum ağrıdan ama şuanda adet ile ilgili hiç sancım ağrım yok.Bu şekilde yerleşme kanaması gören varmı acaba aranızda.yoksa kimyasal gebelikmi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…