Adet günüm ve hamilelik ile ilgili

SuDamlasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2006
21
0
Merhabalar konuyu yanlış yere açtıksam kusura bakmayın.
Sorum: Ocak 6 da adet oldum ve şubat 7 de adet oldum 1 hafta sürdü adetim.Şimdi adet olmam gereken tarih 10-11 mart ama hala adet olamadım.Yani 2-3 gün geçmiş oluyor.Şubat 13 de adetim bitti ve hemen çocuk çalışmalarına başaladım. Gün aşırı ilişkiye girdik. Kaset testlerden adet günümde yaptım ama tek çizgi çıktı.adetim hep düzenlidir.kan testi yaptırsam hamilelik nezaman çıkar.Bu arada tekrar şu kaset testlerden nezamn yapsam kesin sonucu alırım.Ayrıca acayip bel ve kasık ağrısı var . Lütfen bilginiz varsa beni bilgilendirin.

merhaba,

kan tahlili yapmadan ümitlenmeyin derim. benim bu ay 10 günüm geçti. idrarda pozitif çıktı ama kanda negatif. mutlaka kanda baktırın. Allah gönlünüze göre versin.

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ama ben kan testi ve eczanelerdeki teslerin nezamn doğru sonuç verceğini merak ediyorum.yani adetin üzerinden kaç gün geçmnesi lazım

Bildiğim kadarıyla kan testi bi kaç gün geçerse belli oluyo ama normal test bi hafta sonra çıkıyo...

şubat 7 de adet oldum şubat 13 de bitti.Ama bugunle beraber 36 gün oldu .Bugün eczaneden test aldım ama tek çizgi çıktı. ne kadar daha beklemem lazım bilmiyorum.Hamilelik belirtileri var gibi sadece mide bulantısı yok.Ayrıca adet oluyorum desem acayip bir bel ağrısı var benim hayatım boyunca hiç belim ağırmadı.Nedersiniz hamile olabilirmiyim.Yarın gidip kan testi yaptırsam kesin sonuç çıkarmı.

kızlar yardım edin akıl verin bilgisi olan paylaşsın.Gebelik testi yaptım 2 ci çizgi çıktı ama bir anda kayboldu.Başına böyle birşey gelen varmı.pazartesi kan için gidecem artık hayırlısı.

kızlar yardım edin akıl verin bilgisi olan paylaşsın.Gebelik testi yaptım 2 ci çizgi çıktı ama bir anda kayboldu.Başına böyle birşey gelen varmı.pazartesi kan için gidecem artık hayırlısı.

canım ya idrar testi kiminde baya bi sonra çıkıyor.sende hamile gibisin sanki.en iyisi kan testi canım

herkeze teşekkür ederim cevap verdikleri için .kan verdim yarın sonucu alacam hadi hayırlısı :)

X