adet günüm gecikti

yildiz_88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2010
15
0
merhaba ben 22
yaşında 5 aylık evli biriyim.Her ay 27 sinde adet görüyorum.Fakat bu ay kanama olmadı.Her Sabah miğdem aşırı şekilde bulanıyor bununla birlikte sık sık idrar oluyor.Adet gününden 2 gün sonra kendimce gebelik testi yaptım.Fakat sonuç negatife çıktı. Adetimin üzerinden 2 gün geçti ama ben hala adet olmadım.Acaba hamilemiyimdir ne yapmam gerekiyor ?? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

bu belirtiler hamilelik belirtileri aslında ama bazen psikolojik de olabiliyor... tabi testde yanılmış olabilir çünkü ede yapılan testler %100 güvenilir değil... 1-2 gün daha bekleyip başka bi test daha dene istersen yada kan testi yaptır onda kesin çıkar...hayırlısı bakalım:))

eşimde bende çocuk istiyoruz.inanın bu defa gebelik testini öyle bir heyecanla yapmıştım ki sonucu negatife görünce moralim bozuldu..kan testi yaptırmak en ii si. Böylece kafamda soru işareti kalmaz.Cevabınız için Tşk ederim :KK61:

inşallah gelmiştir bebeğin kan testi yptır kesin sonuç hadi hayırlı haberler verirsin inşallah canım:KK19:

:KK61:insallah ya yarın yaptırcam kan testini inşallah hamileyimdir.Yarın veririm haberleri sizeee :KK42: cevabınız için tşk :KK9:

bende 5 aylık evliyim ve benim de adetim gecikti 5. gün bu gün ama hiç bi belirti yok adet gecikmesinden başka teste yapamadım inş bu akşam alıp yapmayı düşünüyorum benim adetim normalde çok düzenliydi hiç şaşmazdı ve hiç böyle bişey beklemiodum. ilk defa test yapıcam nasıl yapılıo, hangi testi alıp yapsam dana net bi bilgi verir acaba hiç bi bilgim yok bu konuda :44:

canım benim adetim 4 gün gecikti kan testi yaptırdım ama negatife çıktı.En az 10-15 gün beklemek gerekiyormuşş. 10-15 gün sonra kesin sonuç çıkar henüz bişey belli değil dediler.Ama geceleri olur olmadık şeyler çekiyor canım.Karnım tok canım birdenbire balık ekmek istedi oysaki hiç sevmem balığı.. neden böyle oldu anlamadım bende.. kesin ve net sonuç istiyorsan sana kan testi yaptırmanı öneririm. En az 10 gün beklemen lazım bunuda unutmaa. Hadi hayırlısı :)

Son düzenleme:
canım test yaptım pozitif çıktı bu gün de kan testi yaptırdım sonuç belli değil daha hafta sonu girdiği için pazartesiye alıcam sonuçları hayırlısı artık bekliycez napalım

sevindim cnm hayırlı olsun inş ondanda güzel sonuç alırsın darısı benim başıma artıkın :44:

ya bu ne biçim bişey anlamadım.. adetim 4 gün gecikmişti gittim kan testi yaptırdım bişey çıkmadı.Şuan 8 gün oldu.Bugün bi gebelik testi yapayım dedim negatife çıktı hamileler gibi bazen aşeriyorum anlamadım gitti offfffffffffffff :KK43:(((((((((((((((( hamile olmak istiyorum artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK25:

X