adet günüm 4 gün geçti

estur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
681
6
selam arkadaşlar adet günüm 4 gün gecikti , 4+2 oluyor hesapladım , :) sanırım hamileyim , dün akşam idrar testi yaptım negatif çıktı , benim bundan önceki gebeliğim kürtajla sonuçlanmıştı , ondada hemen öğrenememiştim, günlerdir bekliyorum ,günlerin geçmesini bekliyorum hayırlısı bakalım , hastaneye gidip kan testi yaptır diyeceksiniz şuan doğuda ilçedeyiz buradaki hastanede hcg testi yok, merkeze gitmek gerekiyor , 5 hafta olsun öyle giderim diye düşündüm ama çok sabırsızım, annemle paylaşmak istiyorum test yaptırmadığım için vazgeçiyorum , bari sizlerle paylaşayım dedim , bu sefer olacak biliyorum sağlıcakla doğacak annesinin meleği , RABBİM TÜM HAMİŞLERİ KORUSUN .. :emir_bebek:

daha kimse cvp yazzmamış ilk ben yazayım inşllah bebişin vardır da sağlığıyla gelir bu sefer iyi yapmışsın annene söylememekle garanti belli olsun öyle söylersin hayırlısı olsun inşallah belirilerinde varsa vardır bebiş hemen idrarda çıkmya biliyor biraz daha bekle tekrar test yap Allah gönlüne göre versin :nazar::nazar::KK71:

daha kimse cvp yazzmamış ilk ben yazayım inşllah bebişin vardır da sağlığıyla gelir bu sefer iyi yapmışsın annene söylememekle garanti belli olsun öyle söylersin hayırlısı olsun inşallah belirilerinde varsa vardır bebiş hemen idrarda çıkmya biliyor biraz daha bekle tekrar test yap Allah gönlüne göre versin :nazar::nazar::KK71:

ay canım çok teşekkür ederim , bayaz akıntım var gögüslerimde sanki çok az büyüme var 4 gün gecikti ilk defa , bir de çok güzel rüyalar gördüm inşallah , uzaktayız ailelerimizden, biraz farklı duygular var içimde .. sağlıcakla doğar büyür hayırlı kul hayırlı evlat olur inşallah :nazar: :)

inşallah hamilesindir canım ..hakkında hayırlısı olsun..güzel haberlerini beklioruz:):emir_bebek:

:))) çok teşekkür ederim kızlar , inşallah

cnm sen yinede şimdiden fazla ümitlenme kimseye söyleme bir hafta sonra tekrar test yap ona göre hareket edersin. bende ilkinde çok ümitlenmiştim silik çıkmıştı dr gittik yeni gebelik dedi 10 gün sonra bakalım dedi tekrar gittiğimizde bebişimiz düşüyormuş meğer. ümitlenince insan yıkılıyor kahroluyor

cnm sen yinede şimdiden fazla ümitlenme kimseye söyleme bir hafta sonra tekrar test yap ona göre hareket edersin. bende ilkinde çok ümitlenmiştim silik çıkmıştı dr gittik yeni gebelik dedi 10 gün sonra bakalım dedi tekrar gittiğimizde bebişimiz düşüyormuş meğer. ümitlenince insan yıkılıyor kahroluyor

evet canım haklısın ben ilk gebeliğimde 5 haftalıkken herkese söyledik 2,5 aylıkken kürtaj oldum , dedim keşke kimseye söylemeseydim bu hamileliğimde kesinleşince sadece anneme söylücem 5-6 aylık olunca diğer kişilere söylemeyi düşünüyorum , bu kararı almıştım o hadiseden sonra , ama bu sefer HAYIRLSIYLA olacak inşallah hiç kötü düşünmüyorum , ilk hamileliklerin % 90 ı düşük olabiliyor , tanıdığım birçok kişinin böyle oldu 2. si sağlıklı dünyaya geldi , zaten sonra devamı geliyo bebişlerin
3.. 4.. :) hayırlısı hakkımızda

ee pekı
gıdebılcenmı teste
tekrar ıdrarda dene ıstersen cıkmalı yıne :KK70:

benim adet günümde 1 gün geçti ama hiçbir belirtim yok hamilelikle ilgili,sadece ikigünönce acayip derecede yumurtalıklarım ağrıdı hep sancılar girdi adet olacam sandım ama adet sancısı gibi bişeyde değildi neydi anlamadım cok kötüydüm ogün sonra hep adet olacam diye bekledim bekledim olmadım bakalım cok merak ediyorum, kendimi test yapmamak için zor tutuyorum 2-3 gün daha beklemek istiyorum ama hiç ümidim yokkkkkkkk:KK43:((

benim adet günümde 1 gün geçti ama hiçbir belirtim yok hamilelikle ilgili,sadece ikigünönce acayip derecede yumurtalıklarım ağrıdı hep sancılar girdi adet olacam sandım ama adet sancısı gibi bişeyde değildi neydi anlamadım cok kötüydüm ogün sonra hep adet olacam diye bekledim bekledim olmadım bakalım cok merak ediyorum, kendimi test yapmamak için zor tutuyorum 2-3 gün daha beklemek istiyorum ama hiç ümidim yokkkkkkkk:KK43:((

belli olmza canım , ümidini kesme , ama sürekli de aklına getirme başka şeylerle uğraş , beb tıme diye bir test var sakın alma yanlış sonuç veriyor .. hakkında hayırlısı olsun , hastane yakınsa 3 gün sonra falan kan testi yaptırabilrisin , hakkında hayırlısı olsun

dün sabah idrar testi yaptım gene negatif testin markası bebe tıme , internette araştırdım kk da bu konuda konu açılmış ve hep şikayet hamile birisine negatif , hamile olmayana pozitif çıkmış .. sakın almayın ben bilmiyordum 2 kutu almıştım..

hamileyim :) :nazar: :nazar: :nazar: , dualarınızı bekliyorum

dün kan testi yaotırdım , belirtiler sık idrara çıkmaya başladım bi kaç gündür hayırlısı bakalım :):nazar:

dün kan testi yaotırdım , belirtiler sık idrara çıkmaya başladım bi kaç gündür hayırlısı bakalım :):nazar:

kaç cıktı degerin?hemen bir doktora gözük ama doguda biyerde yasadıgın okudum ..sorun olmaz umarım kontrollerin için ihmal etmemeye calıs ...

kaç cıktı degerin?hemen bir doktora gözük ama doguda biyerde yasadıgın okudum ..sorun olmaz umarım kontrollerin için ihmal etmemeye calıs ...

631 çıktı canım,evet canım tayinciyiz hakkımızda hayırlısı

X