adet gunu gecipde test yapmayanlar ve belirtileri

zeugma27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
73
0
Benim 5 gun gecti belirtilerin cogu var ama esimle anlastik 1 hafta bekledikten sonra test yapicagiz bendeki beliritler kasiklarimda agri, SIK idrar cikma, arada mide bulanmasi,
sidetli sekilde bel agrisi,birde adetime bir hafta kala goguslerimdeki aci siskinlin bende hep olurdu ama bu sefer acayip oldu gece uykudan uyaniyordum agrisindan, goguslerim uzerindeki damarlar,birde adet olacam tarihde cok az kahverengi leke gelmisti sonra bitti bilmiyorum simdi ben hamilemiyim eger benim gibi bekleyenler varsa bakalim tahminlerimiz bizi dogru yola goturecekmi :Saruboceq:

canım benim de 4 gün geçti bende sanki hasta olucakmışım gibi hissediyorum göğüslerim geçen haftadan beri şiş ve sızlıyo gece üstüne yatmışsam ağrıdan uyanıyorum ve damarlarım çok belirgin hiç böyle olmamıştı karnımda şiş, aşırı yoruluyorum, ayakta duramıyorum belim,bacaklarım ağrıyor benimde
ama test almıycam benim düzensiz oluyor 33-34-35 buluyordu bazen bu gün 38.günüm eşimde kesin haasta olursun sen yine diyor inşallah bu sefer hamişizdir 2 yıllık evliyiz 11 aydır korunmuyoruz bizde

Kızlar benim de 1 gün geçti göğüslermde hafifi bi hassasiyet var
bide sabahları midem bulanıyo çok hafif
Ama benim umudum yok sanki adet olucam...

merhabalar ben bu sitede yeniyim.benim de günüm geçti,kasıklarımda özelliklede sol tarafımda bi ağrı ve şişlik var.bi de hamilelikde bel ağrısı olurmuymuş.benim normalde adet dönemlerimde de göğüslerimde ağrı felan olmaz.şimdi de yok.hamile olabilirmiyim.

üzülme zeugma27 pes etmek yok günün bittiği zaman yumurtlama günlerine dikkat et canım. benim bu günde bitti hala tık yok bu gün sağ yumurtalığım sızladı belim de ağrıdı baya bakalım yarında olmazsam perşembe günü test yapmayı düşünüyorum

17mayıs tı regl gunum 18. mayısta test yaptım çokk ınce bı çizği çıktı.
ama hemn çıkmadı bıakç saat sonra farkettım 2.çizgiyi.öncekı aylrda yaptıgımda olmuyodu 2.çizğiyi enson 2buvuk sene öncegörmüştüm
belirtimidir bilmiyorum ama mıde agrısı mıde yanması varmidemüşüyor gıbı oluyor.bıkaç gundurde kasıgfıma ar a ara batma oluyor yarın sbhtest yapıcm baklım eger 2. çizgı yıne çıakrsa belirtileirmi daha ayrıntılı olark yazarım.şimdiden keısn değilken yazmk istemıyorum bişey

benımde 1 hafta gectı test yaptım hafıf sılık çızgı gördum fakat buhafta yıne yenılıcem bendekı tek belırtı mutfagha gıremıyorum kokuyor hep dışardan sadece kumpır ve çıg köfte yıyorum esım yaparsa ayrıce çok kılo verdım belkı sıkolojıktır dıyorum

X