Adet Görülürse

Dalga gecme lutfennn
Arastir bakim forumda üstüne görmek neymis:)) dalgami düzmü sen karar ver:)))
:KK9::KK9::KK9:
7 ay once dusuk yasamistim o zamandan beri bekliyorum
amin canim, sana da. emeklerimizin karsiligini en kisa zamanda aliriz umarim :emir_bebek:

Gecmis olsun canim. Ben 2 defa dusuk yaptim. 10 ay once bide 6 ay once.. Amin insallahhh mutlaka verecek cok inaniyorum. Rabbim zamani yakinlastirsinda daha fazla bekletmesin ins..:KK16:

Esracim sevdim seni takiliorum oyle napim baska bu saatte:)) bide sürtünmelerin olmasaydi daha cok sevecektim:KK34:

saglikla yeniden hamile kalirsin umarim :KK49:
arada cok zaman yokmus kolay hamile kaliyorsun bence:nazar: yeniden en kisa zamanda kalman dilegiyle

benim ilki de 7,ayda olmustu simdi 7 ay gecti ama yarin adet olucam, baya uzun zaman bekliyorum ama cok ustune dusuyorum stres yapiyorum.dedigin gibi zamanini bekliyoruz:emir_bebek:

saglikla yeniden hamile kalirsin umarim :KK49:
arada cok zaman yokmus kolay hamile kaliyorsun bence:nazar: yeniden en kisa zamanda kalman dilegiyle

benim ilki de 7,ayda olmustu simdi 7 ay gecti ama yarin adet olucam, baya uzun zaman bekliyorum ama cok ustune dusuyorum stres yapiyorum.dedigin gibi zamanini bekliyoruz:emir_bebek:

Aminnn insallahhhhhhh:KK19: ayni dilekler senin icinde bacim. Insallah hamilesindirde adet olmassin.
O zaman Bu zaman olsun insallahhh:KK16:

X