Adet Görülürse

esraozen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
132
0
Kizlar 6 gun suren bir adet gorulduyse o kisinin hamile olma gibi bir olasiligi var midir?test yaptirilmali mi?

Kizlar 6 gun suren bir adet gorulduyse o kisinin hamile olma gibi bir olasiligi var midir?test yaptirilmali mi?

adet görme hamile değilsin anlamına geliyo hamilelik belirtilerinden bi taneside adet gecikmesidir gebelik testi yapmak için adetinin gecikmesi gerekiyo canım

cok duyuyoruz cevrede 2,3 ay boyunca normal adet goren ama hamile oldugunu daha sonra ogrenen
eskiler de hep anlatirlar normal adet gordum ama hamileymisim diye
beence miktar olarak da kanama sekli olarak da farkli olmasi lazim oyle 6 gun suren bir adet goruldugunde hamilelik olmamasi lazim ama iste ornekler de var cevrede, hicbir sey net degl:34
:

adet görme hamile değilsin anlamına geliyo hamilelik belirtilerinden bi taneside adet gecikmesidir gebelik testi yapmak için adetinin gecikmesi gerekiyo canım

Anladim canim ustune gorme gibi bi durumda zaten 6 7 gun suren adet gibi bir kanama olmaz sanirim? Bazi belirtiler hissediyorum bir suredir o yuzden soruyorum

Bir doktor tanidiga sormustum gerek yok teste fln dedi ama ben yinede korktum iste midem bulanmiyor hic ama karnimda sert sislik hissediyorum

Anladim canim ustune gorme gibi bi durumda zaten 6 7 gun suren adet gibi bir kanama olmaz sanirim? Bazi belirtiler hissediyorum bir suredir o yuzden soruyorum

üstüne görme olduğu zaman çok az bi kanama oluyo benim öyle olmuştu damla şeklinde gelmişti o ay hamile olduğumu öğrenmiştim belirtilerin pskilojikte olabilir sürekli düşünüyosan acaba hamile miyim diye belirtileri filan araştırıyosan ondan da olabilir

Ben zaten surtunme yoluyla iliski yasamistim hamile kalmam zaten cok dusuk bir ihtimal ama yinede korkuyorum iste

Tesekkur ederim kizlar fikri olan herkeste cvp verebilir hepiniz saolun

Anam ben iki saat ayaklar havada hamile kalamiom:))). Sen sürtünmeyle kalirsan. Azicik bi umudum vardi onuda yitiririm valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…