adet görmüyorum yinede hamile kalmış olabilir miyim

SekerPancarii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014
31.696
43.840
Selam kızlar öncelikle rabbim isteyen herkese evlet nasip etsin ben 3 aylık korunma iğnesiyle korundum 2 kere yani 6 ay korundum sonra kilo vermek istediğim için ve bu tür iğneler hormon dengesini bozduğu için bıraktım ve hemşirem 7 8 ay adet görmicemi söyledi ama suphelendim acaba aranızda adet görmeyip yinede hamile kalan var mı yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
valla bana psikolojik gibi geldi.sadece mide bulantısı ile olmaz ayrıca bulantılar hemen öyle ortaya çıkmaz sanki.en iyisi idrar testi yapsan için rahatlar

valla bana psikolojik gibi geldi.sadece mide bulantısı ile olmaz ayrıca bulantılar hemen öyle ortaya çıkmaz sanki.en iyisi idrar testi yapsan için rahatlar

Banada biraz piskolojik gibi geliyor canm şüphelendim ya ondan heralde teşekkür ederim biraz daha zaman geçsin hemen test yapıcam

Banada biraz piskolojik gibi geliyor canm şüphelendim ya ondan heralde teşekkür ederim biraz daha zaman geçsin hemen test yapıcam
düşünmemeye dikkatini dağıtmaya çalış.hatta mümkünse sağlık ocağında bi ebeye falan sorsan.onlar iğnelerin vs özelliklerini bilirler

X