adet gn geipte kan testinde negatif grenlerr hemen zlmeynn..

esra83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
344
6
Arkadaşlar ben daha önce bikaç yerde anlattım ama bu topiği herkes okusun ve hemen umutsuzluğa kapılmasın dye açmak istedim.

Bn adet tarihim 3 gün geçtiğinde evde idrar testi yaptım ve silik bir ikinci çizgi çıktı..Ertes gün hemen kan testi yaptırdım özel bi poliklinkte ancak negatif 0.02 çıktı..çok üzüldümm ..ama dün tam 10 gün gçmişti hala adet olmadığım için şüphelendim tekrar kan testi yaptırıdım ve bu kez pozitiff hemde 274.1 :CüvCüv::nazar::..ilk testte ya hata vardı yada o zaman henüz hormon yoktu bilemiyorum ama adetiniz çok gecikirse tekarlayın testi....Allahh tüm isteyenlerin karınlarına brer melek kondursun inşallahh:nazar:

ne guzel bir mutluluk tamda umidini kaybetmişken tebrik ederim canım Allah ım saglıcakla kucagına almayı nasip etsin:nazar:

amin canım çok teşekkür ederimm.darısı tüm isteyenlerin başınaa...

ınşallah benimde böyle olur cnm.Adet tarihimden 1 hafta kadar önce kan testi yaptırdım 1,57 negatif çıktı.Bu hafta bitinceye dek adet olmazsam bende tekrarlayacağım kan testini inşallah,paylaştığın için teşekkürler arkadaşım.Sevgiler

İnşallah benimde böyle olur cnm.Adet tarihimden 1 hafta kadar önce kan testi yaptırdım 1,57 negatif çıktı.Bu hafta bitinceye dek adet olmazsam bende tekrarlayacağım kan testini inşallah,paylaştığın için teşekkürler arkadaşım.Sevgiler

inşallahh sende de öle olur cnm hem benim ilk yaptığım testte değerim senden çok daha düşüktü...0.02..seninde güzel haberlerini burdan alırızz inşallahh

cnm ben 20 nisanda olmam gerekiyodu ama maalesef hamile değilim 3 tane test yaptım halada adet olamadım

cnm ben 20 nisanda olmam gerekiyodu ama maalesef hamile değilim 3 tane test yaptım halada adet olamadım

benimde 30 nisanda olmam gerekiyordu bende olmadım hemde iki kere test yaptım ama negatif salı gidicem dr. bakalım kısmet. kafamçokkarıştı

canım bende adetimden 7 gun once yaptırdım 0,1 cıktı.
fakat uykum var belim agrıyor ve goguslerim sis. 31 mayıs pazar adet gunum.
kırmızıları gormezsem tekrar test yapacagım icimde bir umut var..

31 Martta gelismeyen gebelikten kurtaj olmustum tekrar hamile kalmayı cok istiyorum..

Selamlar bende ümidini kaybetmeyenlerdenim:Saruboceq:
Ben aralıkta doğum kontrol hapını bıraktım ve 10 günlük bir gecikme yaşadım benim reglım hep düzenlidir kesin hamileyim gözüyle bakıyordum 2 kez kan 2 kez idrar testi yaptım sonuç negatifti kan testi 0.100 çıkıyordu.Bu ayda gecikti reglim tatilden döndük hava değişimi vs sandım baktım hala yok bugün kan testi yaptırdım daha önce 0.100 çıkarken değer bugün 2.00 çıktı yine üzülmedim desem yalan olur psikolojik olamaz belirtiler çünkü henüz bebek planlamıyorduk hala ara ara bulantı gibi garip bir his var midemde karnımda davul gibi şişti ve belimde sırtımda kasığımda ara ara batmalar sancılar var inanılmaz halsizim bir kaç gün daha bekleyeceğim eğer yine olmazsa testi tekrarlayacağım paylaşırım sizinle sonucu tekrarzemuszemus Allah herşeyin hayırlısını versin cümlemize Hayırlı ramazanlaropuyorumnanaktan

benim de adetime 3 gün kala yaptım kan testim negatif çıktı çok ama çok üzüldüm ama adetimi 4 gün geçti bakalım hayırlısı ama ümitlenmicem ama neden gecikti acaba kafam karmakarışık..Allah hayırlısını versin..canım bu başlığı açtığın için teşekkür ederim öpüyorum ..Şeniz

canım Allah analı babalı büyütsün belirtilerin nelerdi
benzer bi durumu yaşıyoruz inş sonuda seninkine benzer

canım Allah analı babalı büyütsün belirtilerin nelerdi
benzer bi durumu yaşıyoruz inş sonuda seninkine benzer

canım başı benzesin sonu benzemesin inşallah..çünkü ben hamile olduğumu öğrendikten 3 gün sonra düşük yaptım..belirtilerimde bel ağrısı ve karın ğrısı vardı sadece..

canım başı benzesin sonu benzemesin inşallah..çünkü ben hamile olduğumu öğrendikten 3 gün sonra düşük yaptım..belirtilerimde bel ağrısı ve karın ğrısı vardı sadece..

canım çok üzüldüm ya Allah yine nasip eder inş

ben hem kan hem idrar testi yaptım amanegatif çıktı ,hala adette olmadım ,,bence senin yaşadığın bir mucize ve sürpriz sanmıyorumki bizlerde böyle birşey yaşayalım ..15 günlük gecikmede çıkmadıysa (kendim için bahsediyrum) bundan sonra 10 tanede test yaptırsam çıkmayacaktır..

Arkadaşlar ben daha önce bikaç yerde anlattım ama bu topiği herkes okusun ve hemen umutsuzluğa kapılmasın dye açmak istedim.

Bn adet tarihim 3 gün geçtiğinde evde idrar testi yaptım ve silik bir ikinci çizgi çıktı..Ertes gün hemen kan testi yaptırdım özel bi poliklinkte ancak negatif 0.02 çıktı..çok üzüldümm ..ama dün tam 10 gün gçmişti hala adet olmadığım için şüphelendim tekrar kan testi yaptırıdım ve bu kez pozitiff hemde 274.1 :CüvCüv::nazar::..ilk testte ya hata vardı yada o zaman henüz hormon yoktu bilemiyorum ama adetiniz çok gecikirse tekarlayın testi....Allahh tüm isteyenlerin karınlarına brer melek kondursun inşallahh:nazar:

İnşallah benimde öyle olur hala tık yok bende 20.08.de regl olmam gerekirdi 31.08 oldu hala yok :sm_confused: hiç böyle olmazdı ne oluyor içimde bilmiyorum testlerde negatif :çok üzgünüm:
YArın dr gideceğim muayene olacağım adet söktürücü falan verir belki mafoldumbenbakar neyim varmış:çok üzgünüm: çok umutlanmıştım üzülmedim desem yalan olur ama vardır her işte bir hayır zamanı gelmemiş demekki:çok üzgünüm: dr dan sonra paylaşırım sonucu sizinle:gitme:

son adet tarihim 19 temmuzdu.22 ağustosta idrar testi yaptım ikinci çizgi çıktı ama koyu renkli değildi.hemen gidip kan testi yaptırdım 0.338 çıktı.geçen gün idrar testi yatım yine ikinci çizgi çıktı.anlamadım halada adet olmadım.her ay hüsrana uğramaktan o kadar sıkıldım ki tekrar test yaptırmak bile istemiyorum.

mERHABA ARKADAŞLAR..bENDE AYNI OLAYLARI YAŞIYORUM..Ayın 23 hastalanmam gerekiyordu..Hala yok..Mide bulantısı,baş dönmesi bel ve kasık ağrısı,batmalar hepsi var..ıdrarda negatif çıktı.Bugün kandan baktıktırdım1.30 dedi doktor..Gebelik yok dedi..ınsan üzülüyor..Bbebk isteyen herkeze en kısa zamanda sağlıklı bebeklerinin haberlerini almaları dileğiyle....

X