Adet geçikmesinden kaç gün sonra test yapılır?

senersler

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
141
29
30
Adet geçikmesinden kaç gün sonra test yapmak gerekir acaba . Reglim 3 gün geçikti idrar testi yaptım negatif çıktı . Düzenli adet olan biriyim ve gebelik düşünüyorum acaba hamile olabilirmiyim ?

Onlardan yaptım ama oda negatif psikolojik diye düşündüm artık biraz daha mı beklesem bilemedim yada kan verip bu arafdan kurtulsam
Bence de kan verin, çünkü farklı sebepten dolayı gecikmiş olabilir, hamileyim diye düşünüp günler sonra üzülmektense kendinizi bu fikre alıştırmadan doğrusu neyse onu öğrenmiş olursunuz

SLM kizlar benimde gecikmemin dördüncü gunu ne regl belirtisi nede hamilelik belirtisi var üc gundur testlerde negatif cikiyor ve Ben hic geciktigimi hatirlamam hatta hep sunu derdim birgün bile gecikme yasarsam kesin hamileyimdir.ama yoooookkkkk testler nagatifffff

Adet geçikmesinden kaç gün sonra test yapmak gerekir acaba . Reglim 3 gün geçikti idrar testi yaptım negatif çıktı . Düzenli adet olan biriyim ve gebelik düşünüyorum acaba hamile olabilirmiyim ?
Her gecikme hamiellik değildir başka birşey de olabilir test negatif çıkmış 4 gün sonra tekrar et testi yine yoksa jinekoloji ye gidp muayne olun belki kist veya başka birşey olabilir

Her gecikme hamiellik değildir başka birşey de olabilir test negatif çıkmış 4 gün sonra tekrar et testi yine yoksa jinekoloji ye gidp muayne olun belki kist veya başka birşey olabilir
Kist adetle sökülür biliyorum, geciktirmede mi yapıyor? Sizin oldu mu böyle?

Ever yapıyor cnm malesef ben de 3 ay olmadı zaman oldu bu kist yüzünden
Yapma ya
3 ay ne demek, aralıksız mı 3 ay olmadın?
Bu süreçte Dr a gitmedin mi neden olmuyorsun diye?

Kist olunca nasıl belirti veriyor anlayalım da ona göre bilelim?

Yapma ya
3 ay ne demek, aralıksız mı 3 ay olmadın?
Bu süreçte Dr a gitmedin mi neden olmuyorsun diye?

Kist olunca nasıl belirti veriyor anlayalım da ona göre bilelim?
Canım 3 ay aralıksız doktora gittim gitmem mi her iki haftada da bir erimiyordu ilaçla filan bı turlu eritemediler ilaç fayda etmiyodu
Belirti olarak sürekli sancı vardı bitmeyen ağrıdan nefesim kesilirdi ama başka ilaçlar denendi Gine olmadı en sonunda başka doktor bı ilaç verdi onun sayesinde o acılar dinmisti

Büyük geçmiş olsun, şükür ki atlatmışsın
Sancı kasıklarda mıydı, adet sancısı gobi miydi? Cinsellikte de acı yapıyordu di mi?

Büyük geçmiş olsun, şükür ki atlatmışsın
Sancı kasıklarda mıydı, adet sancısı gobi miydi? Cinsellikte de acı yapıyordu di mi?
Ever cnm dediklerin hepsi vardı ama şükür geçti inşallah sende yoktur kist filan rabbim kimseye o acıları gostermesin tekrar test yaptın mı peki

Ever cnm dediklerin hepsi vardı ama şükür geçti inşallah sende yoktur kist filan rabbim kimseye o acıları gostermesin tekrar test yaptın mı peki
Amin canım inş
Önümüzdeki hafta gidcem Dr a, inş yoktur
Senle yazıştıktan sonra gece geldi gelmesi gereken şükür

Merhaba, sonucunuz nedir acaba? Benim de aynu durum beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…