Adet gecikmesinden kac gun sonra hamilelik testi yapilir?

Bugun adet olmaliydim ama olmadim test yapdim bugun ama cikmadi.adetimde hic bir zaaman gecikmez aksine hep once olur
Geç döllenme olabiliyor o zaman geç çıkar .
Erken gebelik testi değilse yaptığınız onu deneyin isterseniz

Geç döllenme olabiliyor o zaman geç çıkar .
Erken gebelik testi değilse yaptığınız onu deneyin isterseniz
Yasadigim ulkede malesef erken gebelik testi yok aradim bulamadim normal gebelik testleri var bir kac gun daha bekleyib tekrar yapicam

Evet bence de en mantıklısı netleştirmek hem içiniz rahat eder
Umarım birde bişey sormak istiyorum afedersiniz öncelikle beyaz yani nasıl tarif etsem böyle beyaz kıvamlı tarza bir akıntım var bugün çok yoğun değil ama çamaşırımı batıracak kadar diyim yeni başladı oda bel kasık ağrısı çok nadir yokluyor arada bilginiz var mı acaba bu konu hakkında

Bendede var o kac gundur beyaz yumurta kivaminda gibi bugunde oldu ama reglimden cok once karnimin alti regl olunca nasil hafif agriri ya bir kac gun oyle oldu reglden 1hafta falan once

Bendede var o kac gundur beyaz yumurta kivaminda gibi bugunde oldu ama reglimden cok once karnimin alti regl olunca nasil hafif agriri ya bir kac gun oyle oldu reglden 1hafta falan once
Umarım en güzel en hayırlı haberler alırız umut hep var inşallah en kısa zamanda hayallerimize evlatlarımıza kavuşuruz sağlıcakla

Benim de olmuştu beyaz akıntım ama bazen şeffaf değil süt beyaz ve hafif sarıya yakındı . Ama ben o zaman öğrenmiştim hamileliği. Yani öğrendiğim haftaydı adetimin geçtiği 4. Gün falan başlamıştı

Rabbim kucağınızı dolu etsin bende yeni geldim sağlık ocağından gecikmenin 4.günü ve bi tane kan sonucu çıkana kadar etken gebelik testi alıp denemek istedim veeeeeeeee

Eklentiler

• IMG_1202.jpeg
    145,2 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_1201.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 62
Maşallah maşallah daha ne olsun çok sevindim hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin bebeğiniz
Kan sonuçlarım çıkmadı da emin olmak için onları bekliyorum umarim Rabbim isteyen herkse hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin en güzel haberler alırsınız umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…