Adet gecikmesi

bebiiiisss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
9
1
28
Arkadaşlar merhabaaa, benim 6 gün reglim gecikti ancak regli gecikmesinden 3 gün önce kan vermiştim çıkmamıştı. Sonra hiç ne kan ne idrar testi yaptım. regli olmayı bekledim ama hala olmadım. Regli belirtisi olarak hafif saniyelik karın ağrılar bide sadece sol göğsüme dokununca acı var. Ki zaten gebelik ile aynı belirtiler böyle olup sonradan hamile testleri pozitif olan var mı yada tekrar testi yapmalımıyım

Ama olsa kanda çıkmaz mıydı? Bide ara ara regli ağrım oluyor hemen geçiyor. Birde bu ay ilk defa regli öncesi akıntım olmadı aşırı kuruluğum var

Arkadaşlar merhabaaa, benim 6 gün reglim gecikti ancak regli gecikmesinden 3 gün önce kan vermiştim çıkmamıştı. Sonra hiç ne kan ne idrar testi yaptım. regli olmayı bekledim ama hala olmadım. Regli belirtisi olarak hafif saniyelik karın ağrılar bide sadece sol göğsüme dokununca acı var. Ki zaten gebelik ile aynı belirtiler böyle olup sonradan hamile testleri pozitif olan var mı yada tekrar testi yapmalımıyım
Canım benim de reglime 3 gün var bugün kan verdi. 3,10 çıktı. Çok arada bırakan bi sonuç. Belki bikaç saat erken versem gözükmeyecekti bile. Belki hamileyimdir bilemiyorum. Gecikmeyi bekleyip tekrar vereceğim. Yani 3 gün önce görmemen çok doğal. Artık gecikmen olmuş bence hamile ihtimalin çok yüksek. Yarın ilk işin beta hcg baktırmak olsun 😍

Canım benim de reglime 3 gün var bugün kan verdi. 3,10 çıktı. Çok arada bırakan bi sonuç. Belki bikaç saat erken versem gözükmeyecekti bile. Belki hamileyimdir bilemiyorum. Gecikmeyi bekleyip tekrar vereceğim. Yani 3 gün önce görmemen çok doğal. Artık gecikmen olmuş bence hamile ihtimalin çok yüksek. Yarın ilk işin beta hcg baktırmak olsun 😍
Ah bebeğimm inşallah hamişsindirrrrr ❤️❤️❤️

Ben bilmiyorum ki defalarca kez negatifi gördüğüm için artık yapasım bile gelmedi 😂 hayatımda ilk defa 3 gündür diş ağrısı çekiyorum bu bir belirtimi diyorum sonra saçmalama kendine gel diyorum ahahahah
Birde bende çikolata kisti var arada sırada gecikmelerim oluyordu birde geçen ay aşılama denedik tutmadı. Ama son 3-4 ay çok düzenliydi

Senin ne belirtin oldu beta verdiiinnn 😂😂😂
Ben takvime göre 2 günde 1 denedik. 5 kez totalde. Ama bi tanesinde sanki olmuş gibi bi his vardı içimde. Çünkü sabah kalktığımda wcde hani içinde kalan çıkarya jfkfkf o çok sıvıydı ana dedim hepsini kapmışım demekki hahaha. Onun dışında regl benzeri ağrı ama reglme daha 5 gün varken yani😅 bi de aşırı göğüs hassasiyeti. Başka da yok hahahah

Ayyyy inşallah vardır. İnşallah bizimledirleer ❤️ 3 gün sonra olmazsan tekrar mı yapıcaksıın test sonucu buraya yaz mutlakaaa merak ederimm

X