adet gecikmesi

ffgyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
91
17
26
Selamlar herkese adetim 6 gün gecikti süreki yemek yeme isteği ve her yerim cok sis hissediyorum ilk defa böyle oldu. Acaba hpv ile etkisi olabilir mi cünkü ögrendiğimden beri ilk ay kücük parcalı kan seklinde geldi minik minik hemen bitti. 2. ayda cok fazla agrılıydı ama yine koyu renk eskiden hep kırmızı olurdu. Simdi ise 6 gün gecikme, hemen doktora gitmeli miyim strewtwn olabilir mi, zaten hpv ögrendiğimden beri bir cok kadın doguma gittim yordu acıkcası. Yazarsanız sevinirim🫂🫂🫶🏻

Ne ilacı, hayır full vitamin takviyesi yapıyorum bitkisel bagısıklık icin o mu etkiledi bilmiyorum, hpv ile alakası olur mu onu bilmiyorum

Adet söktürücü falan dün aldım da ben içtim şimdilik pek bi etkisi yok gibi bütün belirtiler var da gelen giden yok

Bende öyleyim ama kullanmadım. derinden yumurtalıklarım agrıyacak gibi oluyor ses yok, 🙄

Bugün koyu kahverengi akıntı şeklinde kanla karışık az az geliyor gibi ama en çok sildikçe geliyor adet mi sökülmüyor anlamadım ki pıhtılı biraz
Bende bir şey yok henüz ama karnımın ici ince ince agrıyor sadece 1 damla kahve akıntı olmus bugün acaba ihtihaplandı mı bilemedim

X