Adet gecikmesi yardim

gunibsoansi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
47
3
24
Iyi gunler kizlar adet gecikmesi yaşıyorum gecen ayin 2 si adet oldu 3 gun surdu en son iliskim gecen 30 da oldu bu ayin 4 de adet olmaliydim adet uzunlugum normalde 30-35 gun arasi gelir. Başka sehirdeyim su an. Test yaptim kac defa hep negatif cikti emin olmakcin dun doktora gitdim karın üstden ultrasonda bakdi hamilelik yok dedi sokturucu ilac yazdi ... belirti olarak Gogus agrim gecen aydan var ama kasik agrim son iki gundur ara ara ortaya cıkıyor. Hala adet olmadim hamilelik olsaydi ultrasonda görülürmüydu sizce??? Acaba sehir deyisdiyim çin mi boyle gecikti

Kasıklarimda agri oluyor gögsüme hic dokunmak olmuyor o derece. Bazen akinti geliyo kosuyom lavaboya adet oldum sukur deyib hiçbişeycik yok görüyom

İnan bende geçen ay hem üç gün gecikti hemde her zamankinden az oldum. Bu ay da gecikmemin 5.gunundeyim ilk defa böyle bir durum yaşadım. Doktorasını da bugün gittim hormonlarima baktı. Herhangi bir sıkıntı da görmedi. Arada böyle olabilir stres yapma filan dedi.45, gün gecikme olursa gel yanıma adet söktürücü yazarım dedi şuan hapa ihtiyacın da yok dedi

Bu aylardami bir sıkıntı var ya. Resmen bozdu beni. 4u adet gelmedi ve 10 gun gecikmem var
Evet mevsimsel galiba bendede ilk kez oldu inan . Gebelikte ultrasonda gözükür cok ufaksa nokta gibi cikarmis. Bana ultrasonda bakti gebelikte yok dedi kan da almis bakmis negatif. Beklicem adetimin olmasını sende 45 gub olduysa git doktora somturucu versin. Ben bir haftabkadar beklicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…