Adet gecikmesi test negatif

Gull2711

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
16
6
25
Merhabalar adetim 6. gün gecikti hiç böyle olmazdım gecikmenin ilk günleri sırtım belim çok ağrıdı su iki gündür de kasıklarım ama ne gelen var ne de giden.. Test yaptım bugün 6. gün de negatif🥺 Acaba erken gebelık testınde negatif görüp aranız da hamile olduğunu öğrenen varmı?

Merhabalar adetim 6. gün gecikti hiç böyle olmazdım gecikmenin ilk günleri sırtım belim çok ağrıdı su iki gündür de kasıklarım ama ne gelen var ne de giden.. Test yaptım bugün 6. gün de negatif🥺 Acaba erken gebelık testınde negatif görüp aranız da hamile olduğunu öğrenen varmı?
Ben :) gecikme vardı erken gebelik testinde de kaset testte de negatif çıktı ama ağrılar vardı sizin gibi regl de olmuyordum ertesi gün gittim kan verdim ve pozitifti geç döllenme vs durumlarında testte çıkmayabiliyor :) yani o testleri yapma uğraşma hiç baya gecikme olmuş yarın direkt kan ver. Var diye düşünüyorum 🥰

Ben :) gecikme vardı erken gebelik testinde de kaset testte de negatif çıktı ama ağrılar vardı sizin gibi regl de olmuyordum ertesi gün gittim kan verdim ve pozitifti geç döllenme vs durumlarında testte çıkmayabiliyor :) yani o testleri yapma uğraşma hiç baya gecikme olmuş yarın direkt kan ver. Var diye düşünüyorum 🥰
Ayyyy inşallah ya umutlandım şuan çok üzüldüm çünkü bugün negatifi görünce🥹 Ama içimden bir ses sanki de diyor.. 4 yıldır beklıyorum..

Yaaa sanırım bu ay herkesde bir gecikme söz konusu bende hala olmadım 👀 ama testler negatif

Adet kaç gün gecikince kan verdiniz benin 1-2 gün gecikti verdim 4.38 negatif sınırda cıkti anlamadım yükselir mi

🥺 valla bende artık regl olacaksam olayım diyorum belirsizlikle de yoruyor eğer yarın da olmazsam cuma kan vereceğim
Bende cuma erken gebelik testi yapayim dedim bugün heycanla kan verdim özele 758tl para verdim bide negatif yıkıldım koca gün kendime gelemedim paraya mı yanayım tokat gibi negatif yazanami ama şöhle ki ben negatifi 2 olarak daha önce kanda görmuştum bugün 4.38 sınırda acaba yükselir mi erken mi gittim diye de yedim durdum kendimi

Adet kaç gün gecikince kan verdiniz benin 1-2 gün gecikti verdim 4.38 negatif sınırda cıkti anlamadım yükselir mi
Ben 2 gün felan gecikince verdim çünkü ben düzenli olurum hep. 154 çıkmıştı benim ama bazen düşük sonuçla öğrenenler de oluyor tabiki sizin evet sınırda 5 e çok yakın bir ihtimal yükselme olabilir 2 gün sonra yeniden kan vermenizi öneririm.

Ben 2 gün felan gecikince verdim çünkü ben düzenli olurum hep. 154 çıkmıştı benim ama bazen düşük sonuçla öğrenenler de oluyor tabiki sizin evet sınırda 5 e çok yakın bir ihtimal yükselme olabilir 2 gün sonra yeniden kan vermenizi öneririm.
Ben ilk kizimi 32 öğrendim 3 haftalikti 2 gün adet geçikti erken gebelikle dediginiz gibi cuma erken gebelik testi yapip bakayim pozitif görürsem kan veririm

Herkesin bünyesi farklı inşallah bebiş vardır. Bende geçen ay yaşadım 15 gecikme yaşadım. Döngüm 26-30 arasında. Sonra1 ayda 2 kere adet gördüm. Mesvsimsel bazen yada strese bağlı olabilir. En iyi sonuç kan vermek hayırlısı olsun. 🤲

X