Adet gecikmesi kahverengi leke kan testi

Hulya4727

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
28
7
35
Merhabalar,
En son adet tarihim 21 şubat ti ve 9 gün sürmüştü.ve çok yoğun bir şekilde olmuştu. Ilk defa normalde 5-6 gün sürer di.adetim bittikten sonra ki günlerde eşimle birlikteligimiz devam etti bir sonraki bat günüm 22 marttı. Fakat 17 martta koyu kahverengi akinti gelmeye basladi. Adet 8lacam sandim. Fakat kırmızıya dönmedi. 3 gun az az leke şeklinde ce koyu kahve renkli aynı telve gibi gibi geldi ve 3 gün de bitti akinti beyaza döndü ve bu 3 gün boyunca aşırı bel ağrısı ara ara alt karin ağrıları vardi. Yerlesme kanaması aklıma geldi ve 21 mart kan testi verdim bhcg 0 cıktı. Adetime 1 gün kala verdim. Bugün adetim gecikeli 6 gün oldu hala hasta olmadim. Karin kasik agrilari ayni adet olacakmış gibi ara ara giriyo 1 haftadir ama olmuyorum. Sizce nedir bu?gecen sene kimyasal gebelik gecirdim. Ve hsg filmi de temuz çıkmıştı. Doktora da gidiyordum kist gibi bisiler de demiyordu hiç. Bu arada adetim cok nadir gecikir. Ama bu kahve leke ilk defa kırmızıya dönmedi. Konu hakkında yardımcı olabilecek biri var mı acaba

Benimde reglim 9 gün gecikti ve 10. Gün kahverengi çok az lekelenme oldum hamilelik testi yaptım fakat negatif çıktı.
Reglime 1 gün kala yaptığım hamilelik testinde silik çizgi çıkmıştı. Şimdi ise hiç birşey çıkmıyor 2 gündür cok az lekelenme geciriyorum ve kasıklarımda sancı var.Bende konuyla ilgili bilgi bulamadım. Siz naptınız doktora gittiniz mi?

Benimde reglim 9 gün gecikti ve 10. Gün kahverengi çok az lekelenme oldum hamilelik testi yaptım fakat negatif çıktı.
Reglime 1 gün kala yaptığım hamilelik testinde silik çizgi çıkmıştı. Şimdi ise hiç birşey çıkmıyor 2 gündür cok az lekelenme geciriyorum ve kasıklarımda sancı var.Bende konuyla ilgili bilgi bulamadım. Siz naptınız doktora gittiniz mi?
Merhaba durumunuz nedir merak ettim bende 11.gün gecikme yaşıyorum da

Durumum sonunda düşük yaşadım geçen ay ama 10 mayıs ta regl olmadım. Doktora gittik hamilesin dedi. Kan değerim ilkinde 1800 lerde iki gün sonradında 3600 lerde çıktı. Şimdilik bir sıkıntım yok 6 haftalığım bakalım nasıl ilerler. İnşallah sıkıntısız ilerler temennim korkuyorumda:KK43:

Merhabalar bende hap ile adet oluyorum en son hapım geçen hafta salı bitti perşembede ilişki oldu normalde hap bittikten 3 4 gün sonra adet oluyodum bi gün geçti sonra koyu bir kahverengi akıntı geldi dedim adet oldum kendimce ama o akıntı kanamaya dönüşmedi ve pede gelmiyor peçeteyle sildiğimde fark ediyorum rengi gittikçe açıldı akıntının azaldı iki 3 damla geliyor karnımda adet sancısı değil çok hafif ara ara batmakar sancılar oluyo geçiyor bel boşlupumda aprı var birde ayakkarımda sizce yerleşme olabilirmi ilişkiyke şu leke arasında 1 hafta var sizce gebelik olabilrmi çok kafam karışıyor lütfen yardımcı olun

X