Adet gecikmesi hamilelik belirtisi mi

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
365
164
36
Kızlae 2 gün oldu adet geçeli gebelik testi yapsam cikar mi 3 gün önce erken gebelik testi yaptim birsey cikmadi

Kızlae 2 gün oldu adet geçeli gebelik testi yapsam cikar mi 3 gün önce erken gebelik testi yaptim birsey cikmadi
Benimde 12gün geçti bgün kan verdim sonuç hüsran geç döllenme diye birşey okudum burada o yüzden reglim gelmediği sürece umut var bence bekleyin biraz

Benimde 12gün geçti bgün kan verdim sonuç hüsran geç döllenme diye birşey okudum burada o yüzden reglim gelmediği sürece umut var bence bekleyin biraz
Baya geçmiş 12 gün uzun bir süre inşallah geç döllenmedir hamile kalmak stresli hamilelik dogum dogum sonrasi rabbim gönlümüze göre versin

Baya geçmiş 12 gün uzun bir süre inşallah geç döllenmedir hamile kalmak stresli hamilelik dogum dogum sonrasi rabbim gönlümüze göre versin
Aminn inslah adet gelmediği sürece Umut var hep eşimin iş yerinde bir abinin eşi tam bir buçuk ay sonra öğrenmiş ultrasyon da , kanda idarar da hep git gel negatif kafayı yemişler bunu duyunca sevindim bende şuan sevinçle bekliyorum Eylül 5 te kadın doğuma gidicem inslah güzel haber alırım paylaşırım Allah hepimizin kucağına hayırlı evlat versin tez zamanda cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…