Adet gecikmesi hamilelik belirtisi mi

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
365
164
36
Kızlae 2 gün oldu adet geçeli gebelik testi yapsam cikar mi 3 gün önce erken gebelik testi yaptim birsey cikmadi

Kızlae 2 gün oldu adet geçeli gebelik testi yapsam cikar mi 3 gün önce erken gebelik testi yaptim birsey cikmadi
Benimde 12gün geçti bgün kan verdim sonuç hüsran geç döllenme diye birşey okudum burada o yüzden reglim gelmediği sürece umut var bence bekleyin biraz

Benimde 12gün geçti bgün kan verdim sonuç hüsran geç döllenme diye birşey okudum burada o yüzden reglim gelmediği sürece umut var bence bekleyin biraz
Baya geçmiş 12 gün uzun bir süre inşallah geç döllenmedir 🙏 hamile kalmak stresli hamilelik dogum dogum sonrasi rabbim gönlümüze göre versin

Baya geçmiş 12 gün uzun bir süre inşallah geç döllenmedir 🙏 hamile kalmak stresli hamilelik dogum dogum sonrasi rabbim gönlümüze göre versin
Aminn inslah 🤲adet gelmediği sürece Umut var hep eşimin iş yerinde bir abinin eşi tam bir buçuk ay sonra öğrenmiş ultrasyon da , kanda idarar da hep git gel negatif kafayı yemişler bunu duyunca sevindim bende şuan sevinçle bekliyorum Eylül 5 te kadın doğuma gidicem inslah güzel haber alırım paylaşırım Allah hepimizin kucağına hayırlı evlat versin tez zamanda cnm

X