Adet gecikmesi aslan pencesi

mimarbirbayan

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2023
15
2
26
Merhaba arkadaslar. Ben sırf bu konudaki başımdan geçen olayı paylaşmak için bu sayfaya üye oldum. Yaklaşık 2 aydir regl olamıyordum. Reglim düzensiz normalde de herkes bilir ama bu kadar gecikmemisti. Aralığın 22 sinde evlendim ve çok stresli bir insan olduğum icin süreçi biraz zor geçirdim. aşırı soğuktu ve sanırım o zaman usuttum. Birde bekar oldugum donemlerde hormonlarımla ilgili ufak bir değer yüksekliği vardı ama doktorum zararlı bir durum görmediği için dogum kontrol hapı tavsiye etmiyordu ve sanırım evlendikten sonra bu durum tamamen değişti. Neyse çok uzattım:) 2 aydir regl olamıyordum hamilelik belirtilerimde yoktu aşırı, aşırı kilo almıştım ve çenemde sivilceler çıkmaya başladı. Tam doktora randevu almıştım ki (gerçekten ileri bir tarihe veriliyor randevular) sogan suyu kürü ve aslan pencesi kurunu kullandım ve şu an çok rahatım hem yüzümdeki sivilceler geçti hem tekrardan zayıflamaya başladım hem de regl oldum. Bazen şifayı doğada bulmak gerekiyormuş. Keşke eskiden annemin sözünü dinleseydim de daha önceden kullansaydım. (Bu arada hiç öyle günde 2 kere 15 gün falan da içmedim.) Bu süreçte burda yazılanları okudum hep teşekkürler çiçek kadinlar bu arada kadinlar günümüz de kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…