adet duzensizligim ve hamilelik

MamasLiebling

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2013
570
321
Merhaba hanimlar...

benim oldum olasi adetim duzensizdir.. ama dogumdan sonra duzenlenir gibi oldu...gunu gunune olmasa da bir iki gun gecikiyordu sadece..

Iki aydir korunmuyoruz.. gecen ay gecikmeli olarak 16 ocakta adet oldum.. yani bu ay 1 hafta gecikti... ne tam hamilelik belirtim var ne adet ..

Goguslerim cok asiri hassaslasti.. normalde bu kadar agrimazdi.. ama adet olacak gibi sivilcelerim var, kasiklarimda agri var...

kizima hamileligimde 6. Haftadan itibaren sabahlari bulantim oluyordu. Simdi bir haftadir aksamlari oluyor ama piskolojik de olabilir :-/

test yapmaya korkuyorum, bebek yoksa baska bir sorun var demek oluyor ((

tam bebek dusunmeye basladigimiz donemde boyle olmasi cok yipratiyor beni (

Tek cizgiyi gorup uzulmemek icin bi kac gun daha beklesem mi, yarin doktora mi gitsem karar veremiyorum..

Bana var gibi geldi sanki.. şu ucuz testlerden alıp yapsana hem 1 hafta gecmis olacak. Bende 4 haftaligim hicbir şekilde belirti yasamadim.dediğin gibo göğüs ağrısı var sadece. Bi de kasık ağrısı ki bunlarda normaldir

Bebegin hayirli olsun... saglikla kucagina al insallah... evet o testlerden alabilirim.. bakalim bi yarin olsun da :)) bu gece de adet olmazsam alirim

Bugun cok hastayim.. disari cikip test alamadim (( belki hamileyim diye ilac da alamiyorum..

seffaf akintim artti.. yarin iyi olursam test alacagim

Kızlar ben 41 yaşındayım ,kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var. Bazen 35 bazen 31 bazen de 40 günde bir adet oluyorum Ama nasılsa işte Hormonlarım normal çalışıyormuş. Ve sebepsiz bir kısırlığım var. Çok umutsuzum çocuğum olmayacak diye. Bu yaştan sonra benim durumumda olupta hamile kalabilen var mı ?? :/ ovulasyon hesaplaması bile yapamıyorum ben yine adetim gecikti yine adet sancım var hamile miyim diyorum ama zor bir ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…