Aile Planlaması Adet düzensizliğim var sigortam yok hastaneye gidemiyorum neler yapmalıyım gebe kalmak için

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Sedasedacan11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2017
124
41
27
Adet düzensizligim var hamile kalamiyorim çok istiyorum olmuyor şimdi içlerinizden biri hastaneye gt diceklerdir ama gidemiyorum çünkü sigortam yok ankarada Keçiören de bildiginiz en iyi kadın doğum uzmanı varmı sigorta yapmayı çok istiyorum elim kolum çok bağlandı adetim 15 gün geçti test yaptım çıkmadı nolur bana yardımcı olurmusunuz bi çıkış kapısı varmıdır illa doktor şartmidir?

Soğan kürü uygula.hem kistin varsa eritir,hem adet düzensizliğini düzene koyar.hem iltihabi bir durum varsa onu da temizlerr.soğan kürü kadinlar icin bi nimet. Eğer kilo problemin varsa kilo ver..

Adet düzensizligim var hamile kalamiyorim çok istiyorum olmuyor şimdi içlerinizden biri hastaneye gt diceklerdir ama gidemiyorum çünkü sigortam yok ankarada Keçiören de bildiginiz en iyi kadın doğum uzmanı varmı sigorta yapmayı çok istiyorum elim kolum çok bağlandı adetim 15 gün geçti test yaptım çıkmadı nolur bana yardımcı olurmusunuz bi çıkış kapısı varmıdır illa doktor şartmidir?
onceki konunu da okudum bak esini evine baglamak icin cocuk yapmak istiyorsan hata yapiyorsun. lutfen once esin sigortali bir ise girsin kendi duzeniniz olsun sonra cocuk yap. iki cocugum var besleyip altini almakla bitmitor o is. bu Ulkenin ruhu akli saglam bireylere ihtiyaci var. esinle her kavganizda o bebek biraz daha kotu olacak yapma.

onceki konunu da okudum bak esini evine baglamak icin cocuk yapmak istiyorsan hata yapiyorsun. lutfen once esin sigortali bir ise girsin kendi duzeniniz olsun sonra cocuk yap. iki cocugum var besleyip altini almakla bitmitor o is. bu Ulkenin ruhu akli saglam bireylere ihtiyaci var. esinle her kavganizda o bebek biraz daha kotu olacak yapma.
Öyle bir durum varsa cidden yapmayın. Herkes çocuk yapmak zorunda değil, kiminin psikolojisi kiminin maddi durumu elvermez kiminin de evliliği, zorlamayın. İnsanlar zorladıkça etraf çöp gibi karaktere sahip olan insanlar doluyor. Doğurdum, iki sevdim, altını değiştirdim, besledimden ibaret değil çocuk, öyle ben de yapayım canım çekti gibi bencil bir düşünceyle sahip olunabilecek bir şey değil. Sigorta yapacak durum olmadan o çocuğa bakamazsınız.

Sigorta sadece hamile kalmak için lazım değil ki! Doğum, bebeğin muayeneleri, Doğum sonrası siZin muayeneniz falan derken lazım size sigorta.
Bence sigortadan kaçınmaktansa sigortalı olun biran önce. Devlet hastaneleri yardımcı olur, kürle falan hamile kalacağınızı sanmam

tatlim genel saglik sigartasi yaptirsana yada yesil kart

Sigorta yok ama çocuk yapacak... Hamile kaldın diyelim dağda mı doğuracaksın? Hadi oldu da doğurdun çocuğun ilk doğduğunda sadece yenidoğan sarılığı bile olsa kaç gün boyunca kan vermek için hastaneye götürmen gerekecek biliyor musun sen? Oyuncak bebek değil has canlı kanlı bebek? Yürek mi yedin?

Hepinize tek tek cevap vereyim taksit veriyorum yeni evliyim sigorta yapıcaz sadece şu bi senenin geçmesini bekliyorum aylık yüklüce taksitimiz eşya borcumuz var normalde yapıcaktık ikisi birlikte ağır gelir diye seneye bıraktık yesilkarta başvurdum çok şükür eşim düzenli çalışıyo çocuğumuza bakabiliriz esimide eve bağlamaya gerek duymuyorum çünkü kalma etme sorunlarını da hallettik haftada bir kez kalsam da sorun olmaz bnm için artık sadece soru sordum cevabimi alcagim yerde herkes çocuk yapma diyor bn bunları dusunmedimmi sanki tek başıma bütün gün evde yalnızım insan sesine hasret kalıyorum evde bana huzur vericek bir evlat istiyorum onunla oyalanmak benide anlayın 1 buçuk senedir buna Hasretim

Ankarada devlet hastanesinde tanıdığınız iyi bir kadın doğum doktoru varmı önerebilicebinize?

Soğan kürü uygula.hem kistin varsa eritir,hem adet düzensizliğini düzene koyar.hem iltihabi bir durum varsa onu da temizlerr.soğan kürü kadinlar icin bi nimet. Eğer kilo problemin varsa kilo ver..
Soğan kurunu eşim askere gittiğinde uyguladım ama gelince uygulamamaya başladım şimdi kullanirsam zararlı olur diye düşünüyorum

Özel Sigortalar kadın hastalıklarını karşılamıyordu sanki.
Birde bitkisel kürleri denediniz mi Saracoglu ?
Evet ama bunu eşim askerdeyken denedim ama suan denemiyorum korkuyorum çocuğu engeller diye Rahmi temizliyomus ya icteki spermleride öldürebilir korkusu ile

X