Adet dönemi migreni yaşayanlar, hamile olduğunuz ay da adet migreni yaşadınız mı ?

Lambayapufde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
1.162
1.681
31
Merhaba hanımlar
Sizlere bir sorum olacak.Adet döneminde migren yaşayan anne veya anne adaylarına sorum.Hamile kaldığınız ay adet dönemi zamanında migren atağı yaşadınız mı ?
Yani normalde adet migreniniz varken hamile olduğunuz ay migren atağınız gelmedi mi ? Yoksa geldi mi ?

Merhabalar normalde her adet dönemi korkunç migren ataklarim olurdu hamile kaldıktan sonra sihirle alınmış gibi hiç migrenim tutmadı ama herkeste aynı olmuyor .

Benim tanili migrenim yok ama adet zamanı cok baş ağrısı olurdu.hamilelikte olmadı. Doğumdan sonra başladı.bir ara inanılmazdı 2-3 gün süren yüz yogasina başladım biraz rahatladım

Merhabalar normalde her adet dönemi korkunç migren ataklarim olurdu hamile kaldıktan sonra sihirle alınmış gibi hiç migrenim tutmadı ama herkeste aynı olmuyor .
Yaa ne güzel.Ben de hamilelikte adet dönemi migreni olanların hamile kaldıkları zaman migreni olmadığını duydum.Bende de 4 günlük regl gecikmesi var.İnanılmaz derecede günlerdir kasık ağrısı çekiyorum.Adet oldum olacağım diyorum ama gelen giden yok.Tabi tüm regl belirtilerini yaşadığım için baş ağrısını da çok yoğun yaşıyorum.Baş ağrım olmasa gebelik mi diye düşünürdüm belki ama bu ağrı tam adet öncesi ağrı ve beni çok zorluyor.

Bence test yapın 4 günlük gecikmede gebelik varsa cikar migren herkeste aynı olmuyor bazıları daha çok baş ağrısı da çekebiliyor hamilelikte umarım hamielsinizdir :)

Bence de test yapın benim bir yakınım başının ağrısından anladı hamile olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…