Adet dışı kanamasi olanlar var mi?

maroon86

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2013
42
8
Arkadaslar son 2 aydır surekli kanamam oluyor yani adet olduktan 10 gun sonra oluyorum ama sadece peceteye geliyor ilk gun ped im doluyor sonra sadece lavaboya gittiğimde geliyor sonra yine olmam gereken tarihte oluyorum. Bu ay yine aynısı oldu doktorumla konustum dun kanaman olduğunda gelip kontrol etmem lazım dedi. Ama bugun idrarimdan sonra yine geldi ve suan yok, İnternet'te de kanserle alakali belirtiler okudum herhangi bi ağrım yok aslında başına böyle bir durum gelen var mi ? Korkuyorum açıkçası

Canım Google parmağım ağrıyo yazsan kanser çıkartır zaten normalde ara kanama olması normal ama bu her ay devam ederse bir doktora danışmak lazım ama sen Google ya bakma yani boş yere strese koyarsın kendini

Evet cok haklısınız kanama olunca gitmem gerekiyor muayene için ama suan yok ne yapacağımı bilemediğim için baktım tabi tesekkur ederim

Bu durum benimde basima geldi. Hicbir sıkıntı görünmüyor diyo doktor. Resmen adet bittikten sonra 14.gun benden iki gun kan geldi adet gibi. Iki kere farkli doktora muayene oldum. Sorun gormedi ve reglim bu ay gecikti

Bu durum benimde basima geldi. Hicbir sıkıntı görünmüyor diyo doktor. Resmen adet bittikten sonra 14.gun benden iki gun kan geldi adet gibi. Iki kere farkli doktora muayene oldum. Sorun gormedi ve reglim bu ay gecikti
Mevsimsel mi acaba bilemedim biraz streslide bir aydı. Birde kafayı taktıkça daha çok kanama oluyor sanki. Ama insan endişe ediyor. Bende kanama sonrası gittim birşey yoktu. Kanama bitince birdaha gideceğim farklı bir doktora

Mevsimsel mi acaba bilemedim biraz streslide bir aydı. Birde kafayı taktıkça daha çok kanama oluyor sanki. Ama insan endişe ediyor. Bende kanama sonrası gittim birşey yoktu. Kanama bitince birdaha gideceğim farklı bir doktora
Bugun oldum regli

benim kanamam bitti şuan normal dönem adet zamanım geldi bir kaç gün içinde gelmesi lazım bakalım inşallah düzene girer artık siz ne durumdasınız
Benimde bitti ama şimdi ne zaman adet olucam bilmiyorum. Kaç gün sürdü sizin ve yoğun adet gibimiydi? Yoğunsa normal gününde olmayabilinirmiş. Lekelenme gibi ise belki döngü değişmez ama benim 2 gün leke, 3 gün adet gibi yoğun geldi o yüzden sanki sarkacak yeni adet günüm

X