Adet d lekelenme ltven cevap

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
arkadaşlar daha öncede sordum kimseden cevap gelmedi adet halim bitti üstünden baya gün geçti öteki adet halime 8 9 gün var 2 gündür kahverengi lekelerim oluyor akıntıyla birlikte bu zamana kadar böyle bişey yaşamamıştım bu ayda korunmuyoruz bebek yapmaya karar vermiştik bu ayda böyle oldu doktora gitmeyede korkuyorum acaba bu lekenmeler neden önemli bişey mi var naapmalıyım şaşırdım lütven bilgisi olan varsa cevap versin :bbo:senağlama

Canım bence hemen bi dr a gitmelisin benimde adet olmadan hani senin gibi 8 9 gün değilde 3 4 gün önce kahverengi lekeler geliyordu dr a gittim pko teşhisi kondu bir de ben adet dön.aşırı kan kaybediyordum.kisler yüzünden gelebilir dedi drum.Bence bi dr a görünmen iyi olacak...

Canım belki de hamişsindir ve yerleşme kanaması olabilir. Sakın ilaç falan kullanma bu dönemde bence. Allah gönlüne göre versin.

Canım belki de hamişsindir ve yerleşme kanaması olabilir. Sakın ilaç falan kullanma bu dönemde bence. Allah gönlüne göre versin.

inş.canım birde bu lekeler gelmeden 1 gün önce denizdeydik bayada yüzdüm kendim hırpalandım ve bunun sabahı bu lekeler geldi acaba bundan doyıda olabilrimi artı ateşim ve mide bulantımda vaar nebilim şaşırdım napacagımı kan testi yaptırsam çıkarmı acaba gebelik varsa hayırlısı artık

geçen ay benim başıma da geldi.normalde adet olmam gereken tarihten 1 hafta önce kahve daha sonra açık pembe dediğin gibi akıntıyla birlikte lekelenmem oldu, ilk defa başıma geldi. hatta ben de umutlanıp yerleşme kanaması sandım,ama değilmiş. 4 gün böyle devam ettikten sonra regli oldum. reglim de 1,5 gün sürdü,sonra yine kahve lekelenme. hormonlarımda bi dengesizlik çıktı tahlilde,sonra düzeldi ama. stres kaynaklı dedi doktor,pek aydınlatmadı beni, umarım senin ki yerleşme kanamasıdır, istersen bi doktora görün yine de,hormon tahlili filan ister belki. bi daha ki ayda böyle bişi olursa tedaviye başlarız dedi bana. hiç bişi anlamadım:KK43: umarım senin ki de basit bişeydir veya hamileliktir. stres yapma canım,stresten mahvoluyoruz zaten:KK43:

benimde 3-4 gün evvel kahverengi lekelenmem oluyor (her ay) doktorum hormonal olduğunu söylemişti prolaktin hormonum yüksek ama eşimden kaynaklı bebeğimiz olmadığı için ilacı bıraktım ve o zamandan beri sürekli var..
ama sende ilk defa olduğu için az bir ihtimalde olsa yerleşme kanaması olabilir canım..inşallah öyledir:))

benimde 3-4 gün evvel kahverengi lekelenmem oluyor (her ay) doktorum hormonal olduğunu söylemişti prolaktin hormonum yüksek ama eşimden kaynaklı bebeğimiz olmadığı için ilacı bıraktım ve o zamandan beri sürekli var..
ama sende ilk defa olduğu için az bir ihtimalde olsa yerleşme kanaması olabilir canım..inşallah öyledir:))
evet canım benim ilk defa oluyo ve bu ayda korunmamıştık hayırısı artık bekliyecem bakalım zaman neyi gösterecek sonunda adetmi olacam yoksa duracakmı adet günüme kadar ne olacak allahım hakkımda hayırlısı neyse o olsun kötü şeylerdende korusun amin

ya kızlar benimde adetten sonra çok uzun süre kahverengi akıntım oluyor şu anda hala devam ediyor adetim biteli 1 hafta oldu hala azcık azcık geliyor bir doktora gitsem mi ki daha öncede adetten sonra kahverengi akıntım olurdu ama bu sefer çok uzun sürdü :çok üzgünüm: eşimle cinsel ilişkimiz düzensiz ondan kaynaklanıyor olabilir mi acaba bide ben mutlaka ağrı kesici alırım adetimin ilk günü acaba ondan mı 3 gün normal adetim geldi şimdi nerdeyse 1,5 haftadır böyle kahverengi akıntı

ezelcim bahsettiğin sebebplerden kaynaklanacağını sanmam bence dr'a gidip hormon vs. testlerini yaptır

evet canım benim ilk defa oluyo ve bu ayda korunmamıştık hayırısı artık bekliyecem bakalım zaman neyi gösterecek sonunda adetmi olacam yoksa duracakmı adet günüme kadar ne olacak allahım hakkımda hayırlısı neyse o olsun kötü şeylerdende korusun amin

amin canım inşallah

arkadaşlar yerleşme kanaması dedikleri kaç gün sürüyo böyle bişey yaşayan bilgilendirin lütven benim bugun kesildi gibi yanı 2 gün oldu kahverengi lekelenmeler şimdi adet günümü bekleyecegim geçerse test yapacagım ama merakım bu lekelenmeler neydi

arkadaşlar yerleşme kanaması dedikleri kaç gün sürüyo böyle bişey yaşayan bilgilendirin lütven benim bugun kesildi gibi yanı 2 gün oldu kahverengi lekelenmeler şimdi adet günümü bekleyecegim geçerse test yapacagım ama merakım bu lekelenmeler neydi

kimse böyle bişey yşamadımı yerleşme kanaması dedikleri kaç gün sürüyo arkadaşlar

arkadaşlar çikolata kisti de buu yapıyor,umarım değildir ama bu ihtimali de göz önünde bulundurun.

ya polikistik over deyince beni korkutuyorsunuz bendede leke var adetlerim sancılı artı birde tüylenme var ama yıllardır hormonlarıma baktırıyorum yalnızca prolaktin yüksek usg'de herşey normal.bu kistler usg de gözükür dimi?yani bende polikistik over olsa şimdiye kadar doktorum söylerdi
kafam çok karıştı yardım edin lütfenfisfisfis

bende bu ay ilk efa aynı sorunu yaşadım.
2 gün pembemsi ve kahvemsi bir renk akıntı var.
ama aynı zamanda kaşıntı oldu bende. mantar vb bir hastalıktan şüphelendim sonra da
3 gün üst üste boxer giydiğimi farkettim naylonumsu olduğundan etkiliyor sanırım
bugün pamuklu çamaşır kullanıyorum kaşıntı yok ama az bi pembemsi akıntım var.
şimdiye kadar butür bir sorundan doktra gitmedim ne biliim çekiniyorum.
bugün de bekliycem aynı oranda gelirse renk falan. randevu alıcam hemen.

bebek yerleşiyor olsa -ki bizde bu ay korunmadık- hissedemezmi ki insan???
canım hissedip hisedemeyecegimizi bilmiyorum ama hissedecegimizide zannetmiyorum benim lekelenmem pembe degil kahverengi oldu ve 2 gün sürdü bitti ben regl günümü bekliyorum olmassam test yapacam hamileysem demekki yerleşme kanaması ama regl
olursam doktora gidip lekelenmenin sebebini ögrenecem bakalım hayırlısı artık allahım herkesin gönlüne göre versin :CüvCüv:

kızlar geçen ay aynı sorunu yaşadım dr gittim yumurtlama döneminde olabiliyor 10 gün sürmüştü dr anlattım korktum daha önce böyle olmamıştı dedim her kadın bu durumu yılda 1 yaşar sorun yok dedi bu ay olmadı mesela fazla stres yapmayın a.s

kızlar geçen ay aynı sorunu yaşadım dr gittim yumurtlama döneminde olabiliyor 10 gün sürmüştü dr anlattım korktum daha önce böyle olmamıştı dedim her kadın bu durumu yılda 1 yaşar sorun yok dedi bu ay olmadı mesela fazla stres yapmayın a.s

işte sorun da bu. yumurtala dönemi akıntısı oldu geçti (( beyaz-şeffaf oluyor normalde.))

ama bu pembe-kahve renkte
neyseki benim bugün geçti 1-2 damla gibi sadece.dr gitmiycem o yüzden..

tugbamurat seninki bitti mi ne durumda? şutarafagitti

X