Adet bitiminden hemen sonra olan ara kanama

latika_27

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
866
176
Merhaba kizlar lutfen bilgisi olan basina benzer durum gelmis arkadaslar yardimci olursa cok sevinecegim.
Oncelikle bu ay 14gun adetim gecikti daha once Hic olmus degil en fazla 6/7 gun gecikme yasamistim emziriyorum Ona bagladim. Test yaptim bisey cikmadi sonra 14.gun cok hafif kanamam basladi 2gun var yok gibiydi sonra normale dondu 7.gun bitti. Bittikten 4gun sonra yeniden baslangic gibi kanama olmaya basladi. Bu arada spiral var ve daha once boyle bir ara kanama Hic basima gelmedi. Yurtdisinda yasiyorum ve sigortam olmadigi icin doktora gidemiyorum. Devam ederse artik mecburen gidecegim ama sizlerden basina gelen varsa yardimci olursa cok mutlu olurum simdiden tesekkurler.

buna benzer bi durumda bende var. emziriyorum doğumdan sonra hiç adet görmedim şuan oğlum 13 aylık iki gündür hafif lekeler geliyo o kadar. böyle devam ederse bende gidicem galiba. ama sizinki spraille de alakalı olabilir bence

spiral ara kanamalara neden olabilir. ancak normal döngü dışındaki her kanamada mutlaka doktora görünmek gerekir. farklı sebepleri de olabilir.
ben de yurtdışında yaşıyorum, durumunuzu anlıyorum ancak bu ihmal edilecek birşey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…