Adet bitimi yumurtlama olur muu

hemsirine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
89
30
27
Kizlar dun adetliydim bitti bitecek gibiydi ama yine de gelen vardi ovulasyon testi yaptim ve cift cizgi cikti.asagiya eklenti olarak birakiyorum.bugun yaptim bu arada adetim bitti.ve ikinci cizgi siliklesti.dun yumurtlamis olabilir miyim boyle birsey goren duyan var mi acaba :)

Eklentiler

• 20230301_180326.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 55
Evet canım olabilir

Canim bence bu testler de yumurtlama yok

kist olabilir mi?

28 subat olan sanki esit gibi duruyor bugun olan da silik olunca bana yumurtlama gibi görünüyor bircok kisinin mesajlarini ss lerine bakiyorum da hemen hemen ayni goruntuler
Yumurtlama olunca 2 çizgi daha çok koyu oluyor diye biliyorum, daha önce kullanmıştım. Ama sen yine boş geçme tabii:))

Ya bilemedim simdi :) bu isler ne kadar zor yaa millete bakiyorum çat çat doguruyor :)

Ya bilemedim simdi :) bu isler ne kadar zor yaa millete bakiyorum çat çat doguruyor :)
İçini ferah tut, stres yapma. Rabbim nasip etsin insAllah.
Düzenli regl görüyorsan aşağı yukarı 14. Gün yumurtlama olur

Ayrıca bende de pcos var, ikiz kizlarim oldu

Allah bağislasin sizinki de tedavi ile mi oldu bende ikizlere çok duskunum.Allah nasip ederse ikiz cocuk isterdim
Canim tedaviyle olmadı, benim hormonlarım güzeldi kilo tüylenme yok pcos belirtisi olarak. Sadece ultrosonda çıkıyordu. Ama bir doktor pcos yok demişti. 2 doktor var demişti pcos.
Sadece c-life macunu kullandım, bilmiyorum etkisi oldu mu 6. Ayda hamile kaldım..
Hayatım boyunca düzenli beslendim, pcos biliyorsun gluten karbonhidrat sevmiyor. Bilmiyorum belki onunda etkisi vardı

olabilir bilemiyor insan.dedigim gibi mutlu bir haber alirsam bu ay yazarim burdan teşekkür ederim vaktinizi ayirip cevap verdiginiz icin :)

Canım bunlar pik değil malesef yapmaya devam et, ben de ilk yaptığımda pik sanmıştı. Ama gerçekten pik gördüğümde diğerinin pik olmadığını anladım . Şöyle oluyor pik, kalım cizgili.

Eklentiler

• 6D32003F-66EC-4F43-850B-4A4F464C5D04.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…