Adet belirtisi yaşayıp, hamile olduğunu öğrenen var mı?

psikopos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
81
39
29
Arkadaşlar merhaba, en son 15 haziranda regl oldum, bir haftadır aşırı göğüslerim ağrıyor ve şişkinleşmiş gibiler, polikistik over var aynı zamanda o yüzden tahmin edemiyorum adet tarihlerimi düzensiz, sağ kasıkta batma gibi kasılmalar oluyor ara ara, baş dönmesi de oldu ama sıcaklardandır diye düşünüyorum, kafam çok karışık, test yapıp hayal kırıklığı da yaşamak istemediğim için fikirlerinizi almak istedim 🩵

Test yapıp hayal kırıklığına uğrayan ve hamile değilim diye artık testi bırakan ben adetim 2 gün gecikince testi öylesine yaptım ve anında çift çizgiyi gördüm. Önerim adet gecikmesinden sonra test yapmanız ben gecikmeden önce defalarca yapıp negatif almıştım. Ama ilişkiden beridir de kasık sancım vardı hala devam ediyor bence bu en erken belirtidir. Ama geçen aylar mide bulantısı yaşamıştım sancı çekmiştim halsizlik yaşamıştım ve buna rağmen hamile değildim. Bu seferki sancım yanma gibiydi adet sancısından bi tık değişik. Yumurtlama günlerini değerlendirdniz mi ? Adetinize kaç gün var ?

Merhaba, evet test için biraz daha zaman geçsin istiyorum çünkü her seferinde tek çizgi çok üzüyor, 15 haziranda başlayıp 20 Haziranda bitti adetim, yumurtlama günlerini değerlendirdim ama bende düzensiz adet o yüzden çokta tutmuyor, takvim kullanıyorum ona göre 2 gün geciktiğini söylüyor ama ben bir haftadır adet belirtisi yaşiyorum, az öncede sol alt kasıkta batma gibi bir his oldu ara ara sağ kasıkta ta oluyor hayırlısıyla bende burda güzel haberler vermek istiyorum ve sıcaklardan dolayı mı bilmiyorum sürekli uyumak istiyorum halsizlik var hayırlısı olsun

Merhaba, evet test için biraz daha zaman geçsin istiyorum çünkü her seferinde tek çizgi çok üzüyor, 15 haziranda başlayıp 20 Haziranda bitti adetim, yumurtlama günlerini değerlendirdim ama bende düzensiz adet o yüzden çokta tutmuyor, takvim kullanıyorum ona göre 2 gün geciktiğini söylüyor ama ben bir haftadır adet belirtisi yaşiyorum, az öncede sol alt kasıkta batma gibi bir his oldu ara ara sağ kasıkta ta oluyor hayırlısıyla bende burda güzel haberler vermek istiyorum ve sıcaklardan dolayı mı bilmiyorum sürekli uyumak istiyorum halsizlik var hayırlısı olsun
Daha öncede 2 gün falan geciktiği oldu muydu

Daha öncede 2 gün falan geciktiği oldu muydu
Evet oldu zaten düzensiz benim döngü ama belirti çok uzun sürdü, birde sol karın kasımda genelde batma olmazdı o benim birazda kafamı karıştırdı hala olmadım işte bir umut bekliyorum

Evet oldu zaten düzensiz benim döngü ama belirti çok uzun sürdü, birde sol karın kasımda genelde batma olmazdı o benim birazda kafamı karıştırdı hala olmadım işte bir umut bekliyorum
E bence testi deneyin çıkar artık sanki testte inşallah beklediğiniz gibi bi sonuç alırsınız

Ayy maşallah gözünüz aydıın kan da verin akşam acilde hcg kaç çıkcak bakalım hayırlı olsun 🌺
Çok teşekkür ederim, dün gebelik testi yaptım anında net çift çizgi çıktı, eşimle dayanamayıp akşam kan testi verdik kanda da çıktı beta 3164 kaç haftalık bilmiyorum bu hafta içinde doktora gidip keseyi de görmek nasip olur inşallah

Çok teşekkür ederim, dün gebelik testi yaptım anında net çift çizgi çıktı, eşimle dayanamayıp akşam kan testi verdik kanda da çıktı beta 3164 kaç haftalık bilmiyorum bu hafta içinde doktora gidip keseyi de görmek nasip olur inşallah
Canım senin adına çok sevindim değerin maşallah.cok güzel keseyi görürsün canım zaten 1000 kusuru gözüküyor

Hayırlı olsun Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, bende polikistik over var adetlerimde düzensiz ne yazık ki, adet döngün ne kadar sürüyordu, ne zamandır deniyorsunuz

İyi günler kardeşlerim döngüm 23 gün sürüyor dün adet günümde kan testi negatif bugün gecikmemin ikinci günü gelen giden yok unut varmı Allah rızası için bilgi verin hiç adetim gecikmez

Hayırlı olsun Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, bende polikistik over var adetlerimde düzensiz ne yazık ki, adet döngün ne kadar sürüyordu, ne zamandır deniyorsun
Hayırlı olsun Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, bende polikistik over var adetlerimde düzensiz ne yazık ki, adet döngün ne kadar sürüyordu, ne zamandır deniyorsunuz
Canım öncelikle çok teşekkür ederim amin, bende de doktor polikistikover dedi, aylar önce çatlatma iğnesi oldum tutmadı, sonra doktor bana senin çatlatma iğnesi olmadan çocuğun olamaz dedi bende bir süreliğine doktora gitmeyi bıraktım, daha sonra bir tanıdık aracılığıyla güvenilir bir ebe gördü beni karnıma masaj uyguladı rajim eğriliği olduğunu senin bu sebeple çocuğun olmuyor dedi ovaladı ovaladı sonra düzeldi dedi ve bunu adetliyken yaptı bana o gün çok yoğun adet sürecim geçti onun ardından hamile kaldığımı öğrendim benim süreç bu şekildeydi ayrıca benimde adetlerim aşırı düzensiz, 35 gün, bazen 45 gün olmadığımı biliyorum hayırlısıyla inşallah sen de tez zamanda güzel haberlerini alırsın bende çok bekledim ebe vesilesiyle Allah nasip etti

Canım öncelikle çok teşekkür ederim amin, bende de doktor polikistikover dedi, aylar önce çatlatma iğnesi oldum tutmadı, sonra doktor bana senin çatlatma iğnesi olmadan çocuğun olamaz dedi bende bir süreliğine doktora gitmeyi bıraktım, daha sonra bir tanıdık aracılığıyla güvenilir bir ebe gördü beni karnıma masaj uyguladı rajim eğriliği olduğunu senin bu sebeple çocuğun olmuyor dedi ovaladı ovaladı sonra düzeldi dedi ve bunu adetliyken yaptı bana o gün çok yoğun adet sürecim geçti onun ardından hamile kaldığımı öğrendim benim süreç bu şekildeydi ayrıca benimde adetlerim aşırı düzensiz, 35 gün, bazen 45 gün olmadığımı biliyorum hayırlısıyla inşallah sen de tez zamanda güzel haberlerini alırsın bende çok bekledim ebe vesilesiyle Allah nasip etti
Anladım canım peki bu süreçte kullandığın bir ilaç oldu mu

İnşallah Allah razı olsun bakalım 4-5 aydır deniyoruz doktor 1 yıla kadar bekleyelim dedi

Anladım canım peki bu süreçte kullandığın bir ilaç oldu mu
Ben aslında bu ay biraz kafama göre davrandım, dk.mfknın fit destek paketini aldım onu kullandım ama düzenli değil, adetin üçüncü günü klomen vardı evde bu hafta bunu da içeyim dedim zaten doktor yazmıştı, birde prolaktin hormonu yüksekti bende adet sonrası 2 gün arayla bir tane dostineks diye bir ilaç var ondan aldım ama sadece toplamda 2 tane kullanmış oldum ondan sonrasında da kafama takmadım sınava çalıştığım için kendimi başka bir şeye verdim oldu, yalnız belirtmek isterim bana doktor bu ilaçları reçeteli yazmıştı sadece bu ay kendim kullandım sormadan ev var diye o şekilde başka da bir şey yapmadım

X