Adet belirtisi mi Hamilelik belirtisi mi?

minikbirevhanimi

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2023
674
958
34
Merhaba kızlar, ben normal ovulasyon testi ile yumurtalama takibi yapıp pik günlerini değerlendirdim (test sonuçları yanlış yorumlamadıysam). Şimdi adetimin üstünden 35 gün geçti ve adet olmam gerekiyor ama olmadı. Sorum şu ki; adet olacağım diye hissedip hamile olduğunu anlayan var mı? Benim ayaklarım üşüyor ve kasıklarımda belirgin bi sancı (bi rahatsızlık ama ağrı gibi değil) var bildiğin adet belirtileri ama böyle olup hamile olduğunu öğrenen varsa bilgi verebilir mi

Adetiniz kaç gün gecikti?

Vallahi hamilelik ve adet belirtileri çok benziyor.

Çocuk istemiyoruz, korunmuyoruz da ama düşük bir ihtimal var hamilelik ihtimalim. Geçen ay adet tarihimi not etmemiştim, günüm gecikti mi bilemedim açıkçası korktum da. Göğüs şişmesi, uçlarda acı falan hissetmeye başladım, 2 gün sonra adet oldum şükür. Biraz psikolojik de oluyor, gününüz geçtiyse test yaptırın bence

Evet günüm geçti, normalde 30 gün döngüm ama bugün 35. Gün ama sürekli test alıp negatifi görüyorum. Geçen hafta meme hassasiyeti bende de vardı ama bu hafta çok az var. Bi yanım inşallah hamileyimdir diyor diğer yanım da kendime boşa heveslenme diyor :KK43:

Evet günüm geçti, normalde 30 gün döngüm ama bugün 35. Gün ama sürekli test alıp negatifi görüyorum. Geçen hafta meme hassasiyeti bende de vardı ama bu hafta çok az var. Bi yanım inşallah hamileyimdir diyor diğer yanım da kendime boşa heveslenme diyor :KK43:
Bugün benimde döngümün 35. Günü bende hamilelik bekliyordum ovülasyon testi yaptım tam pik değil ama bir kaç güne olur diye tahmin ediyorum belki sende geç yumurtluyorsundyr

X