Adet 2 gun gecti

nurzdmrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2023
71
45
25
Merhaba kizlar
Normalde 30 temmuz adet olmam lazimdi ama olmadim bir haftadir kasik agrisi sanki yumurtaliklar feci agriyor gibi bulanti koku hassasiyeti var bas donmesi oluyor tansiyon dusuklugu oluyor bende normalde hic dusmez tansiyonum :KK43: adetten 2 gun once kan verdim negatif cikti sonra antibiyotik kullanmak zorunda kaldim son 2 gundur.Siddetli ishal var boyle her an adet olacakmisim gibi belirtileri var ama gelmiyor simdide beyaz akinti geliyor peceteye gelmedikce sinirlilik hali de gitmiyor uzerimden antibiyotik geciktirir mi adeti

Merhaba kizlar
Normalde 30 temmuz adet olmam lazimdi ama olmadim bir haftadir kasik agrisi sanki yumurtaliklar feci agriyor gibi bulanti koku hassasiyeti var bas donmesi oluyor tansiyon dusuklugu oluyor bende normalde hic dusmez tansiyonum :KK43: adetten 2 gun once kan verdim negatif cikti sonra antibiyotik kullanmak zorunda kaldim son 2 gundur.Siddetli ishal var boyle her an adet olacakmisim gibi belirtileri var ama gelmiyor simdide beyaz akinti geliyor peceteye gelmedikce sinirlilik hali de gitmiyor uzerimden antibiyotik geciktirir mi adeti
Hamile bile olsanız , bu dediğiniz belirtiler hemen olmuyor . Yani en azından bende olmadı. Kalp atışını duydukdan sonrs fln hassasiyetim başladı.

Mesela bende hamile kaldığımda çok fazla kssık ağrım vardı hatta regl olucağımı düşünüp ped koymuştum . Sonra hamile olduğumu öğrendim.
İsterseniz yarın bir test gapın. Gebelik varsa kesin çıkar artık

benimde adetim 3 gün gecikti kan testi verdim değerim 40,4 çıktı benimde 3 gün boyunca kasıklarım belim ve bacaklarım ağrıdı bende hep adet olacakmışım gibi bekledim. Değerim çok çıkmadığı için geç döllenme olabilirmiş bende de hiç belirti yok ne göğüslerim şişti ne miğdem bulandı sadece kasık ağrım vardı. Normalde her adet dönemimde göğüslerim şişerdi bu sefer şişmedi mesela şuan kan testine göre pozitif ama hala bir belirti yok

Merhaba kizlar
Kızlar benimde adetim 2 gün geçti adet (05.08.2023) olması gerekirdi ama olmadım adet olacakmisim gibi ağrılarım var ama olmuyorum. 15 temmuz ve 23 temmuzda korunmasız ilişki yaşamıştık.Yumurtlama günümü hiç bilmiyorum o yüzden kestiremiyorumda.Bugun test yaptım negatif.23undeki olduysa 2 hafta olmuş oluyor belli olur mu?Normalde çok düzenlidir adet günlerim birde 11 aylık evliyim ilk kez bu ay denedik.Kasik ,bel ağrısı, sürekli uyku hali yani hamilelik belirtilerin hepsi var .Ama test negatif ne diyorsunuz

X