ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Allah hepinizden binlerce kez razı olsun nolursunuz namazlarınızın ardına da dua edin sağ salim oğlumu kucağıma alayım evimize geri dönelim nolursunuz
Canımm Rabbim tez vakitti şifa versin inşallah, hiç olmamış gibi evinize döndürsün. Benim şu an 2,5 yaşındaki oğlumun da 9 aylıkken soluk borusunda patates kalmıştı ve hastaneye zor yetiştirdik. Ben öldü zannetmiştim ve hemen entübe ettiler daha 9 aylıktı. Sonra bronkoskopi yapıldı ve biz de günlerce yoğun bakımda kaldık. Sonra entübeden çıkarttılar. Ciğerlerine patates kaçmıştı onları temizlediler. Sonrasında da birkaç gün de serviste kaldık ve şükürler olsun Rabbime çıktık. İnşallah senin bebeğin de çıkacak duacıyız canım. Zor bir süreç Rabbim kimsenin başına vermesin ama anne olarak en çok sana ihtiyacı var ve Allahın izniyle çıkacak yavrun, Rabbim sabırlar versin

Rabbim sevdiklerine bağışlasın,sağ salim size dönsün inşallah, çok çok üzüldüm

bende etiket bildirimi kapalı, Mune konuyu söyledi hemen bildirim yolladım. Kendisine whastapp üzerinden yazdım bir gelişme öğrenirsem bilgi veririm.

Tamam abicim.insallah içimizi ferahlatan güzel haberler alırız Allah razı olsun

Mune ablacığım anneme dedim sabahtan beri dua ediyor
Buruda Ya ŞAFİ okuyan yada evinde içinden gelen duayı eden kim varsa sizin ve diğer arkadaşlarin şu cuma hürmetine ve şaban ayı hürmetine Rabbim kabul etsin

Yavruya bir şey olmadan evine yuvasına geri dönsün

Okunan sayı 86.000

Okuduğunuz sayıyı ekliyerek gidelim arkadaşlar

Aminnn iyi haberlerini almadan hiçbirimizin içi rahat etmeyecek, bildirim gönderildi ama duvarında yazdığım şey baki, bana söylemenize bile gerek yok biliyorsun.

1000 aldım
toplam 86.000

1000 aldım 86.000 çok geçmiş olsun Rabbim bu mübarek aylar hürmetine yavruyu sağlıkla kavuştursun size

Okunan sayı 86.000

Okuduğunuz sayıyı ekliyerek gidelim arkadaşlar
parem sayıda bi yanlışlık var galiba 86 000 olmuş tekrar 86.000 yazılmış bakarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…