ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Anjiyografiyi istediklerinde o malum soruyu soramamıştım ama açıkça son durumu okuyunca içim tuhaf oldu. Son ana kadar belli olmaz.

Rabbim gönlünüze ferahlık versin, diğer evladınızı bağışlasın. Mete'nin de yaşayacak ömrü kaldıysa tez zamanda iyi haberler alasınız.

Doktoruyla görüştük. Beyin ölümü gerçekleşti diyebiliriz artık dedi. Son bi test yapılacak ama o da prosedür gereği dedi. Beklediğimiz cevap buydu ondan galiba çok şaşırmadım. Ama neticede hala canlı kanlı uyuyor metem bakalım mevlam neyler 🤲🤍👼
Allah yardımcınız olsun. Bu yolsa hepinize sabır ve kolaylık versin.
Dualarımız her zaman Mete için var olacak.

Doktoruyla görüştük. Beyin ölümü gerçekleşti diyebiliriz artık dedi. Son bi test yapılacak ama o da prosedür gereği dedi. Beklediğimiz cevap buydu ondan galiba çok şaşırmadım. Ama neticede hala canlı kanlı uyuyor metem bakalım mevlam neyler 🤲🤍👼
Ne yazacağımı bilemedim:KK43:

Allah sabir ve dayanma gucu versin. Beyin olumu gerceklesse bile geri donen, bir anda uyanan insanlar var, umidinizi hep diri tutun ki zaten oylesiniz gordugum kadariyla 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Evet Allahım çok büyük ümit kesenlerden olmamalıyım 🤲

Çok üzgünüm allah sabırlar versin dicek bi söz bile bulamadım ☹😔

Allah im sen büyüksün her şeye gücü yetensin sağ salim uyansın mete annesine ailesine kavuşsun inş. aklıma her geldiğinde dualarimdasiniz bu kadar kişi dua ediyor göz yaşı döküyor (en azından ben döküyorum) boşa gitmeyecek inşallah dualar
Derdimi dert edinen herkese teşekkür ederim Allah ım sizlerin imtihanını kolay eylesin inşallah dualarınız kabul olsun da metem sağ salim uyanıp yürüyerek çıksın hastaneden inşallah 🤲

Allah sabır güç versin günlerdir üzülüyorum çok büyük bir sınav yaşadığınız büyük acı

Derdimi dert edinen herkese teşekkür ederim Allah ım sizlerin imtihanını kolay eylesin inşallah dualarınız kabul olsun da metem sağ salim uyanıp yürüyerek çıksın hastaneden inşallah 🤲
Allah yardımcınız olsun sabırlar versin, Rabbim bi mucize versin bebeğiniz için hep dualarımda adem mete

Çok üzgünüm.
Allahın mucizesi çoktur, inşallah tecelli etsin ve evladınız sağ salim çıksın o hastaneden.
Sizlere dayanma gücü versin, sabrınızı arttırsın inşallah.
Tüm kalbimle diliyorum mübarek günlerde, inşallah yüzünüzü güldürsün Allahım.

X