ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Aklım Adem Mete’de inşallah sağ salim çıkacak hastaneden. Eşimin hastalığından şu duayı çok okumuştum, faydası olduğuna da inanıyorum. Bugün de Mete için okuyacağım inşallah. Okumak isteyen olurda buraya bırakıyorum.

Canım ben bu duayı özelden yazdım kendisine okuduğunu yazdı...

Inşallah bu dualar hürmetine iyi olur arkadaşlardan okuyan olursa ne güzel olur

Çok güzel bir dua ve çok faziletli şifa duası Allah razı olsun

Allah razı olsun inşallah sizin okuduklarınız şifa olsun oğluma. Bugün beyin anjiosu yapılacak umarım güzel şeyler duyarız bugün

100 tane okudum , Rabbim adem mete bebeği mize şifa versin

KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu 15 aylık Adem Mete yavrumuz için, bu gün beyin anjiyosu yapılacakmış müjdeli güzel haberler almak nasip olsun aminn

herşeyi bilen gören işiten RABBİM için hiç bir şey zor değil Ol dediğinde oluverir mucizeler yaratır. ALLAH’ ım yavrumuz kalıcı şifa bulmuş olarak, sapasağlam, hastaneden tez vakitte hayırlısıyla çıkmasını nasip eyle dualarımızı kabul eyle aminn

Okumalarımız devam ediyor
Hatim-i Şerif / 6 ve 1 hatim de okunuyor
Yasin-i Şerif / 645
Fetih süresi / 45
Tefriciye / 4.444
Hucurat süresi / 50
Estağfurullah / 5.000
Salavat / 5.000
Salavat-ı Tıbbil Kulubi / 100
Ayetel Kursi / 500
Nas Felak / 500
Ya selam / 500
Ya Hadi / 500
Ya Vedud / 5.500
Ya Şafi / 354.500
Rabbi Yessir duası / 8.250
Ya Hayyu Ya Kayyum / 53.000
Ya Nafi / 57.500
Ya Muyhi / 66.000

Okumalarımız devam ediyor

Hatim-i Şerif / 6 ve 1 hatim de okunuyor
Yasin-i Şerif / 645
Fetih süresi / 45
Tefriciye / 4.444
Hucurat süresi / 50
Estağfurullah / 5.000
Salavat / 5.000
Salavat-ı Tıbbil Kulubi / 100
Ayetel Kursi / 500
Nas Felak / 500
Ya selam / 500
Ya Hadi / 500
Ya Vedud / 5.500
Ya Şafi / 354.500
Rabbi Yessir duası / 8.250
Ya Hayyu Ya Kayyum / 53.000
Ya Nafi / 57.500
Ya Muyhi / 70.000

Anjiyo dediğimiz şey aslında ilaçlı tomografi imiş. Bugün çekilmemiş yarın çekilecek dedi doktor sonuçlanması 2-3 günü bulur dedi. Eğer araya hafta sonu girerse pazartesi öğrenilir sonuç. Beyin ölümü gerçekleşmiş mi diye bu son aşamaymış. Ama nedense gecikmesi beni mutlu ediyor. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur çünkü. Sabır..

İnsallah gonlunuzden gecen tum dualar kabul olur, yavrunuza saglikla kavusursunuz

Canim 1 yasin okudum , Rabbim kabul etsin inşallah, Mete yavrumuza sifa olsun okuduğumuz Yasin ler , dualar ... Amin

Bebisiniz hep aklimda. Allah sag salim kavustursun sizi insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…