ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Buradaki sayılardan inanın çok daha fazla dua edilip Ya Şafi çekiliyor. Aklımıza geldikçe sizin için ellerimizi açıyoruz. Muhakkak hepimizin türlü türlü dertleri yada istekleri var ama hiç görmediğimiz tanımadığımız bir yavru için dualarda, güzel nyetlerde buluşuyoruz. Ben inanıyorum güzel haberi alıp bu sefer hep beraber şükür diyeceğiz.

İnşaAllah yavrunuz iyileşsin de bunlar sonraki şeyler. Ama kesinlikle bütün anneler hemlik eğitimini almalı. Allah'ım inşaAllah size bağışlar yavrunuzu. Hep aklımda, hiç çıkmıyor aklımdan zaten. Sadaka'da verin bence.

🥹 canım. Benim Allah yardımcınız olsun heimlich manevrası çok önem taşıyor gerçekten bunun eğitimini anne baba / kadın erkek / genç yaşlı herkes almalı bir yabancınin bile hayatını kurtarabilir .. sen annesin elin ayağına dolaşmıştır çok normal gözümde canlandırınca bile fena hissediyorum Allah yardımcın olsun kardeşim inşallah atlatır küçük savaşcınız 🥹🙏🏼 inşallah güzel haberlerini alırız dualarım sizinle 🎈

Ahh yüreğimi dagladin kıyamam sana Rabbim güzel yavrunu sana bağışlasın okurken ağladım nede güzel yazmışsın canın cigerin parcan kopmasın senden dilerim Allah'tan , ben bu acıyı bilirim , Rabbim nefes versin evladına inşallah ne evladının ne sizlerin canı acısın

Teheccüd namazına kalktım adem meteme, sana dua ettim. ALLAH kabul etsin imtihanı kolaylaştırsın dua kardeşim.
sonra bu yazı çıktı karşıma çok etkilendim ve paylaşmak istedim. İmtihan dünyası... Sabreden kullarından olalım İnşaAllah 🤲

Veli Rabbike Fasbir 🤲 Rabbin hatırına sabret

Eki Görüntüle 3391630

Adem Mete ve tüm şifa bekleyen kullar için kendim eşim ve ailem içinde cuma namazı sonrası sadaka vereceğim,inşallah Rabbim adet Mete’nin nur yüzü hürmetine hepimizin ibadetlerini kabul etsin

Gecenin bu saati yavrumuzu merak edip girdim aklımız sizde gul yüzlü meleğimiz inşallah sagsalim evine döner rabbimin rahmeti sonsuz olmayanı oldurur🤲hamileyim Allah duamı kabul eder inşallah size derin bir nefes aldırsin yaşadıklarınız kötü bir rüya gibi geçsin gitsin ben inanıyorum hersey çok iyi olacak

Elimden geldiğince abdest alıp yatakta zikir çekmeye çalışacağım biraz önce test ettim covid oldum yıkılıyorum gerçekten Rabbim tüm hastalara şifalar versin inşallah bana da şifa versin.Ve pozitifi artık gebelik testinde göstermeyi nasip etsin Allahım 🤲🏼😞

İnşallah hayırlı haberler verirsiniz insnkyorum.cok üzüldüm içim cız etti. Rabbim yaridncunuz olsun

hayırlı cumalar,

500 ya şafi cc okudum toplam 339 000
Rabbim cum günü yüzü suyu hürmetine adem mete yavrumuza şifasını ver

Kızlar ne kadar çok üzgün olsam da sizler gibi insanların duasını alabiliyor olmak beni resmen göklere yükseltiyor. Ya tanımıyorsunuz beni de oğlumu da belki köyü biriyimdir bilmiyorsunuz bile ama Allah'ım size nasıl dua ettiriyor nasıl benim derdimi dert ediniyorsunuz gerçekten mevlam ne kadar büyük bi kez daha gördüm bunu. Metem bana büyük bi ders verdi bu hayatta her şey insanlar içinmiş, başıma gelmez sandığım şey geldi ama geçecek siz güzel insanların duası ile geçecek bu zor günler. Metem için sadaka vermeniz, teheccüte kalkmanız, bu kadar üzülüp dua etmeniz merak etmeniz o kadar değerli ki benim için. Benim için bu kadar değerliyse kim bilir Rabbim ne çok mutlu oluyordur. Sizlerin hatrına oğlumu sağlığına kavuşturacak ben inanıyorum 🤍🤲

KurkmantoluS KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu ADEM METE yavrumuza kalıcı şifa niyetine okumalarımıza devam ediyoruz. RABBİM mucizeler yaratıp tez vakitte kalıcı şifa versin Aminnnnnnn 🤲

Toplam okunan Ya Şafi Cc 340.000
Toplam okunan Rabbi Yessir duası 7.100
Toplam okunan Yasin-i Şerif süresi 134
Toplam okunan Fetih süresi 38
Toplam okunan Ya Hayyu Ya Kayyum 46.000
Toplam okunan Ya Nafi Cc 48.500

Toplam okunan Ya Nafi Cc 49.000

500 Ya Nafi okudum
Rabbim bu mübarek günde hayırlı müjdeli haberler almayı nasip etsin inşallah. Sağlıkla kavuştursun ailesine.

Toplam okunan Yasin-i Şerif suresi 137
Toplam okunan Ya Nafi Cc 49.000

3 Yasin-i Şerif okundu
Allahım Şafi ismiyle acil şifalar versin aklımız hep burda

penyez83 penyez83
500 yasin
50 Hucurat
5000 estağfurullah
5000 salavat
500 ayetel kursi
500 ya Şafi
500 nas Felak
500 ya selam
500 ya hadi
4444 tefriciye
5000 ya vedud
500 ya hayyum ya kayyum
5 hatim
Allah kabul etsin. Mucizelerini göstersin Metem sağlıkla evine gelsin
500 Yasin 5 hatim ve diğer dualar

Allah razı olsun yüreğinize gönlünüze guzel kalbinize sağlık Rabbim okuyan kimlerse gönülerin de ne muratlari varsa versin cuma günü hürmetine Mevlâm

Bu dualar inşallah bir melek olur Rabbim kulun kula duası red olmaz diyor inşallah ol der ve Mete yavrumuza can olur şifa olur

Sayısız Allah razı olsunlar 🤲🤲🤲❤❤❤🌷🌷🌺💐

500 Yasin 5 hatim ve diğer dualar

Allah razı olsun yüreğinize gönlünüze guzel kalbinize sağlık Rabbim okuyan kimlerse gönülerin de ne muratlari varsa versin cuma günü hürmetine Mevlâm

Bu dualar inşallah bir melek olur Rabbim kulun kula duası red olmaz diyor inşallah ol der ve Mete yavrumuza can olur şifa olur

Sayısız Allah razı olsunlar 🤲🤲🤲❤❤❤🌷🌷🌺💐
Amin hepimizden razı olsun inşallah dualarımız kabul olacak ❤️

penyez83 penyez83
500 yasin
50 Hucurat
5000 estağfurullah
5000 salavat
500 ayetel kursi
500 ya Şafi
500 nas Felak
500 ya selam
500 ya hadi
4444 tefriciye
5000 ya vedud
500 ya hayyum ya kayyum
5 hatim
Allah kabul etsin. Mucizelerini göstersin Metem sağlıkla evine gelsin
ALLAH kabul eylesin okuyanların ağzına yüreğine sağlık 🤲

KurkmantoluS KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu ADEM METE yavrumuza kalıcı şifa niyetine okumalarımıza devam ediyoruz. RABBİM mucizeler yaratıp tez vakitte kalıcı şifa versin Aminnnnnnn 🤲

Okunanlar
Hatim-i Şerif / 5
Yasin-i Şerif / 637
Fetih süresi / 38
Tefriciye / 4.444
Hucurat süresi / 50
Estağfurullah / 5.000
Salavat / 5.000
Ayetel Kursi / 500
Nas Felak / 500
Ya selam / 500
Ya Hadi / 500
Ya Vedud / 5.000
Ya Şafi / 340.500
Rabbi Yessir duası / 7.100
Ya Hayyu Ya Kayyum / 46.500
Ya Nafi / 49.000

hepinizden ALLAH razı olsun 🤲

Kızlar ne kadar çok üzgün olsam da sizler gibi insanların duasını alabiliyor olmak beni resmen göklere yükseltiyor. Ya tanımıyorsunuz beni de oğlumu da belki köyü biriyimdir bilmiyorsunuz bile ama Allah'ım size nasıl dua ettiriyor nasıl benim derdimi dert ediniyorsunuz gerçekten mevlam ne kadar büyük bi kez daha gördüm bunu. Metem bana büyük bi ders verdi bu hayatta her şey insanlar içinmiş, başıma gelmez sandığım şey geldi ama geçecek siz güzel insanların duası ile geçecek bu zor günler. Metem için sadaka vermeniz, teheccüte kalkmanız, bu kadar üzülüp dua etmeniz merak etmeniz o kadar değerli ki benim için. Benim için bu kadar değerliyse kim bilir Rabbim ne çok mutlu oluyordur. Sizlerin hatrına oğlumu sağlığına kavuşturacak ben inanıyorum 🤍🤲
Ahhh ❤️. Siz çok iyi insansınız eminim, Allah'ım kimseye evlat acısı vermesin en önemlisi bu. Benim çocuğum yok ama çok seviyorum çocukları, inşaAllah rabbim banada nasip eder. Ben sadaka verdim yavrunuz için. Allah kabul etsin inşaAllah.

Toplam okunan Ya Şafi Cc 339.500

Toplam okunan Ya Hayyu Ya Kayyum 45.700

Toplam okunan Ya Nafi Cc 48.500
500 ya Şafi, 500 ya nafi, 500 ya hayyu ya kayyum alıyorum, Rabbim şifasına vesile kılsın ınsallah 🤲🤲

X