ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

ADEM METE yavrumuza kalıcı şifa niyetine okumalarımıza devam ediyoruz. RABBİM mucizeler yaratıp tez vakitte şifa versin Aminnnnnnn

Toplam okunan Ya Şafi Cc 332.500

Toplam okunan Rabbi Yessir duası 6.000

Toplam okunan Yasin-i Şerif süresi 114

Toplam okunan Fetih süresi 19

Toplam okunan Ya Hayyu Ya Kayyum 39.500

Toplam okunan Ya Nafi Cc 38.500

1000 Ya Hayyu Ya Kayyum aldım

Kalan Ya Hayyu Ya Kayyum 40.500

Son düzenleme:
ADEM METE yavrumuza kalıcı şifa niyetine okumalarımıza devam ediyoruz. RABBİM mucizeler yaratıp tez vakitte şifa versin Aminnnnnnn

Toplam okunan Ya Şafi Cc 332.500

Toplam okunan Rabbi Yessir duası 6.000

Toplam okunan Fetih süresi 21

Toplam okunan Ya Hayyu Ya Kayyum 40.500

Toplam okunan Ya Nafi Cc 38.500

Yaşayacağımız ömür alacağımız nefes bile sayılı ne 1 saniye önce ne 1 saniye sonra, aldığımız her nefes dahi bir mucize ve Rabbim nefes aldığımız sürece içimize umut doldurur ki sabır ve tevekkülle yalnız O’na sığınalım.

Hem yürekten ettiğiniz bunca duanın hem de taze tutacağınız umutlarınızın en güzel şahidi Yüce Mevlam inanıyorum ki Adem Mete’ye sağlık afiyet verecek

Selamün aleyküm kardeşim Adem Mete yavrumuz için 1000 tane ya Şafi çektim Rabbim tez zaman da şafi ismiyle şifa versin hasarsız çıksın hastaneden İnşaallah Rabbim sabır versin.

KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu ADEM METE yavrumuza kalıcı şifa niyetine okumalarımıza devam ediyoruz. RABBİM mucizeler yaratıp tez vakitte şifa versin Aminnnnnnn

Toplam okunan Ya Şafi Cc 334.000

Toplam okunan Rabbi Yessir duası 6.100

Toplam okunan Fetih süresi 21

Toplam okunan Ya Hayyu Ya Kayyum 43.000

Toplam okunan Ya Nafi Cc 40.500

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…