ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Allah hepinizden razı olsun ama hala olumlu bir gelişme yok elim kolum bağlı oturuyorum. Çocuklarınıza çok sarılın olur mu uyumuyor yemiyor diye şikayet etmeyin keşke sağlıkla yanımda olsa da yaramazlıktan uyumasa şimdi nelerimi vermezdim. Allahım bu kadar insanın hatırına bana oğlumu geri versin nolur. İz bırakmayan kalıcı şifalarla allahım

Allah hepinizden razı olsun ama hala olumlu bir gelişme yok elim kolum bağlı oturuyorum. Çocuklarınıza çok sarılın olur mu uyumuyor yemiyor diye şikayet etmeyin keşke sağlıkla yanımda olsa da yaramazlıktan uyumasa şimdi nelerimi vermezdim. Allahım bu kadar insanın hatırına bana oğlumu geri versin nolur. İz bırakmayan kalıcı

Aminnnnnnn ❤️ dualarımız ile yanındayız. oğluna sende sıkı sıkı sarılacaksın ALLAH ın izni ile umudunu asla kaybetme ALLAH büyük
Allah hepinizden razı olsun ama hala olumlu bir gelişme yok elim kolum bağlı oturuyorum. Çocuklarınıza çok sarılın olur mu uyumuyor yemiyor diye şikayet etmeyin keşke sağlıkla yanımda olsa da yaramazlıktan uyumasa şimdi nelerimi vermezdim. Allahım bu kadar insanın hatırına bana oğlumu geri versin nolur. İz bırakmayan kalıcı şifalarla allahım bana geri versin

Rabbim acil sifalar versin insallah kardesim yanındayız rabbim bir an önce tekrardan evladını en hayırlı en sağlıklı bir şekilde kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin rabbim 99 adının hürmetine şifa ver yarabbim ya şafi hürmetine şifa ver Amin amin Amin

X