ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Oğlum soluk borusuna yiyecek kaçtığı için yoğun bakımda makinaya bağlı yaşıyor şuan. Allah rızası için dua edin beyninde yada başka hiç bi yerinde hasar kalmadan Rabbim onu bana bağışlasın nolur dua edin

penyez83 penyez83
Rabbim Şafi ismiyle şifalandırsın bir an önce inşallah hasarsız sorunsuz yuvanıza dönersiniz inşallah

Oğlum soluk borusuna yiyecek kaçtığı için yoğun bakımda makinaya bağlı yaşıyor şuan. Allah rızası için dua edin beyninde yada başka hiç bi yerinde hasar kalmadan Rabbim onu bana bağışlasın nolur dua edin

penyez83 penyez83
Ay cok uzuldum insallah iyi haberler alirsin evlad sahibi olmak ne zor karnina dustugu an basliyor annelik evladiniz icin cook dua ettim size bagislasin

Konu sahibi bir gelişme var mı?
500 okudum.
Okunan 147.000
Dua grubumuz ile ilgili Pixieye ve bana mesaj atmış canım. oğlu Ahmet mete ile ilgili sorduk. Cevap yazmadı demek ki kısa süreliğine girdi.

Bir şey yazarsa hemen buraya yazarız

Dünden beri aklımda. Insallah güzel haberlerle gelir.
İnşaAllah canım dün gece geç saatlere kadar baktık, sabah erkenden topiğe geldik bir haber varmı diye. Sağlıklı sıhhatli haberleri gelir umudundayız hepimiz 🤲 Ahmet mete yi Rabbim ailesine sevdiklerine bağışlasın aminnn 🤲

X