Adanalı Hatunlar

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
96
38
Adanalı hatunlar nerdesiniz evet canlarım bizimde buluşma zamanımız geldi ve geçiyorda nerdesiniz kızlar biliyorum ki Adana da kk ya kayıtlı çok uye arkadaşlarımız var lütfen sizlerde buluşmalarımıza iştirak ederseniz çok mutlu oluruz hepinizi çok öper sevgiyle kucaklarım Şeniz
4 TEMMUZ CUMARTESı SAAT 16.00 KARE PıZZA da göruşmek dileğiyle

gelmek isteyen arkadaşlarım isimleriniz yazdırsınlar lütfen
kaydirigubbakcemile2

NILBERA
azra_sıla
Escape
hamarat33
fatosbrn
glsh85
deniz588
megilara
nazlyy
birmelek
lahanabebek
bulbul
şirine88
yaramaz

mekan önerileri

Canlarım bu sefer PıZZA yemeye gidiyoruz evet yere karar verdik sizlerde uygun görurseniz KARE PıZZA ya gidiyoruz
4 TEMMUZ CUMARTESı SAAT 16.00 KARE PıZZA da göruşmek dileğiyle

Adres: REŞATBEY MAH. 7 SK. UĞURBEKLER APT. ALTI ZEMıNKAT

Son düzenleme:
ben isterim hemde cok
ama önümüzdeki günlerin bana ne getireceğini bilmiyorum eğer memleketime dönmezsem insallah gelirim sizlerin dostluguna doyamadım cünki opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hadi kızlar buluşunda görelim özledikopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5 :sm_cool::sm_cool::sm_cool: sositosositosositosositosositosositosositososito

ben isterim hemde cok
ama önümüzdeki günlerin bana ne getireceğini bilmiyorum eğer memleketime dönmezsem insallah gelirim sizlerin dostluguna doyamadım cünki opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
inşallah göruşebiliriz canım ablam özledim seni opuyorumnanaktan

hadi kızlar buluşunda görelim özledikopuyorumnanaktan
inşallah buluşabilirsek göreceksiniz bizleri zemuszemus

kaydirigubbakcemile5 :sm_cool::sm_cool::sm_cool: sositosositosositosositosositosositosositososito

bende bende heyecanlıyım özledim hepiniziŞeniz

bende geliyimmmiiii amma bilindik istasyona yakın bi yer olsun..bide hızlı trene binme hevesim varda oyüzden alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan özelde atıverin bi zahmet yer ve mekanı

gel tabi canım benim gelmek isteyen herkese kapılarımız açık
opuyorumnanaktan

ayyy ck heyecanlandım nerde ve ne zmn bulusuyoruz kızlar kararlastıralım yada bellıyse haberdar eder mısınız beni

evde mı bulusulacak yoksa dısarıda mı kızlarr

gun belırleyelımde ona gore bende cvp yazım cunkuu staj belegelerının pesınde kosuyorumm ve avukat yanına gırcem ıns :)

kızlar kimseyi tanımıyorum ama gelip tanışmak isterim eğer bi aksilik çıkmazsa,çok heyecanlı bi durum benim için.ilk defa böle bi buluşmaya katılıcam :kedi:

kızlar kimseyi tanımıyorum ama gelip tanışmak isterim eğer bi aksilik çıkmazsa,çok heyecanlı bi durum benim için.ilk defa böle bi buluşmaya katılıcam :kedi:

canım benim bizlerde ilkinde kimseleri tanımıyorduk ama bir birimizi tanıyınca çok güzel dostluklar kurduk inşallah senide aramızda görebiliriz

opuyorumnanaktan

ya kızlarrr yeniden buluşma mı dediniz umarım bu sefer gelirimmm..sizlerle tanışmayı çok istiyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…