adanalı hamişler çok şanslısınız

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
43
evet kızlar 19 mart'ta özel ekol hastanesinde dünyaya getirdim oğlumu doktorum çok şirin ve gerçekten çok bilgili bir bayan yüksek tansiyon sebebiyle erken doğum yapmak zorunda kaldım sezeryanla oldu çok erken doğdu ve çok küçük bebek hakkını yiyemem doktorum çok ii bir doktor ve verdiği ilaçlar vurduğu iğneler sayesinde prematüre bebeğim küveze bile girmedi çok şükür bense ameliyattan sonra tek bir sızı bile hissetmedim ve tam iki saat sonra ayaktaydım hala hiç doğum yapmış gibi değilim 2. bir çocuk yaparsam tereddütsüz yine ona giderim derken doktorumun eşinin tayini adanaya çıkmış ben çok üzüldüm emin olun istanbula bile razıydım edirneye 3 saat uzak olmasına rağmen yinede ona giderim diyodum ama adana çok uzak yaaa kesinlikle kıymetini biln gerçekten çok ii bir doktor burada 1 numara adı ümmühan iner tütüncü isteyen olursa geleceği hastaneyide öğrenip haber veririm ama ben artık zor doğururum o olmadan ona çok güveniyorumm başka kimseye bu kadar güvenemem yapmam ikinci çocuk falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…