Göz Makyajı Adanada güzel kaş alan güzellik merkezi yada kuaför arıyorum !!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
114
1
adanada yaşayan arkadaşlar lütfen sesimi duyun bu şehirde güzel kaş alan bir kuaför yada güzellik merkezi var mı yıllardır bulamadım yaaa:26: normalde kaş almam fakat son 1 senedir aldırmaya başladım ama bin pişman oldum alamıyorlarrrrr, bildiğiniz bir yer varsa paylaşırsanız cok sewinirim.

ya arkadaşlar adanada kaş aldıran kimse yok mu

turgut özal bulvarı girişinde A&C kuaför ve güzellik salonu var.bayanın adı AYSUN.extrem dersanesini geçince 1. katta altında fıttnes salonu var.tavsiye ederim.

turgut özal bulvarı girişinde A&C kuaför ve güzellik salonu var.bayanın adı AYSUN.extrem dersanesini geçince 1. katta altında fıttnes salonu var.tavsiye ederim.

arkadaşım yaa adanada oturulabilecek bana guzel temiz ilçe isimleri verirmisin kiralar 800 gecmeyen

[arkadaşım yaa adanada oturulabilecek bana guzel temiz ilçe isimleri verirmisin kiralar 800 gecmeyen

merkez ilçelerden mi bahsediyorsunuz...ayrıca adana da aylık kira bulmanız çok zor genelde yıllık verilir burada kiralar..merkez ilçelerde de semt önerebilirim ..iş için geliyorsanız (tayin gibi)iş adresinize göre de söyleyebilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…