Adana Tüp bebek

sena0101

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
318
104
29
Merhaba arkadaşlar tüp bebek yaptırmaya karar verdim nerdeyse 3 yıldır deniyoruz olmuyor Fakat hiç bir bilgimiz yok Adana’da yaşıyoruz memnun kaldığınız doktor hastane önerileriniz nelerdir ? Fiyat ortalama nedir? Yardımcı olursanız sevinirim🙏🙏

Merhaba arkadaşlar tüp bebek yaptırmaya karar verdim nerdeyse 3 yıldır deniyoruz olmuyor Fakat hiç bir bilgimiz yok Adana’da yaşıyoruz memnun kaldığınız doktor hastane önerileriniz nelerdir ? Fiyat ortalama nedir? Yardımcı olursanız sevinirim🙏🙏
Merhaba eğer amh düşükse başkent i tercih etmeyin labaratuvarı iyi değil

3 kez denedim yumurtam da az olduğu için hayal kırıklığı acı bademin labaratuvarı çok iyi yumurta sayınız iyiymiş madem sorun yok iyi bı yumurtaya denk gelir hamile kalırsınız ins 🙏

Ben 5 yıl önce Adana Kışla Başkentte Esra Bulgan Kılıçdağa yaptırmıştım. Gayet tecrübeli ve ilgiliydi süreci aldığı kararlarla çok güzel yönetti beni ikilemde bırakmadı. Hatta Ankara'daki gittiğim doktor yönlendirmişti oraya yakınmışsın buraya gelmene gerek bile yokmuş Esra hocaya gitsen kafi diye.

3 kez denedim yumurtam da az olduğu için hayal kırıklığı acı bademin labaratuvarı çok iyi yumurta sayınız iyiymiş madem sorun yok iyi bı yumurtaya denk gelir hamile kalırsınız ins 🙏
İnşallah cok teşekkür ederim sizin doktorunuz kimdi ? Yüksek olduğu için bir ay bekleyelim çok rahatsız olursun bazı hastalarım hastanelik oluyor filan dedi doktorum

Bende Kışla Başkentte bir kez aşılama yaptım olmadı.Aşılamayı zaman kaybı olarak görmeye başladım.Tüp bebek tedavisine geçmek istiyorum.Biraz kalabalık bir ortam.Orada devam etmelimiyim bilmiyorum.Fiyat olarak daha uygun.Labaratuvarı nasıl daha önce tüp bebek yaptıranların yorumu nedir

Benimde doktorum Pınar hanım tüp bebek konusunda başkentte devam etmeli miyim kararsızım.Labaratuvar önemli diyorlar.
Ben suan için memnunum çarşamba günü yumurtalar toplanacakmış bu ay içinde transferi yapacaklar bakalım inşallah olumlu olur siz memnunmusunuz ?

Ben suan için memnunum çarşamba günü yumurtalar toplanacakmış bu ay içinde transferi yapacaklar bakalım inşallah olumlu olur siz memnunmusunuz ?
Bende doktordan memnunum iyi bir kadın.Bende bir miyomda söz konusu.Aşılama sonrası tüp bebek dedi bakalım.InsAllah güzel haberler alırsınız.

Bende sizin gibi araştırıyoruz bizimki de 2.5 senedir olmyor

X