Gebeliğe Hazırlık Adana Kadın doğum?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başkentte tüp bebek denemem yok ama giden bütün tanıdıklarım 3. günde transfer oldu 5. Güne pek ulaşmadı forumda da öyle görüyorum. Lab derken embriyo laboratuvarı için demiştim diğer testler için değil.
Benim arkadasim ilk denemede tup bebek hamile kaldi doktor tayfun çok bende yeni basladik hadi hayırlısı insallah

Kızlar merhaba yorumlarınızı okudum bende çikolata kisti var 3.74 cm sağ kanalım tıkalı ve yumurta rezervim az Nisan ayında dış gebelik geçirdim tayfun beye gitmiştim sonra tahlil verdim değerimin düşük olduğunu arayıp söyledi direk randevu alıp tüp bebeğe başlamamı söyledi bende biraz ara verdim ama şu an doğal yollarla hamile kalmaya çalışıyorum bana da önereceğiniz doktor var mı inanın psikolojim çok bozuk

Kızlar merhaba yorumlarınızı okudum bende çikolata kisti var 3.74 cm sağ kanalım tıkalı ve yumurta rezervim az Nisan ayında dış gebelik geçirdim tayfun beye gitmiştim sonra tahlil verdim değerimin düşük olduğunu arayıp söyledi direk randevu alıp tüp bebeğe başlamamı söyledi bende biraz ara verdim ama şu an doğal yollarla hamile kalmaya çalışıyorum bana da önereceğiniz doktor var mı inanın psikolojim çok bozuk
Bence tayfun hocayı dinleyin ya da esra ve Bülent hocaya gidebilirsiniz ama hem rezerv hem kist nedeniyle mutlaka önce yumurta toplamak isterler sonra belki kist için ameliyat planlanır ama doğal bekleyip zaman kaybetmeyin derim.. ben tayfun hocayla tedaviye başlayacakken spontan hamile kaldım takviye falan vermişti ama ekstrem sorunlarımız yoktu

Bence tayfun hocayı dinleyin ya da esra ve Bülent hocaya gidebilirsiniz ama hem rezerv hem kist nedeniyle mutlaka önce yumurta toplamak isterler sonra belki kist için ameliyat planlanır ama doğal bekleyip zaman kaybetmeyin derim.. ben tayfun hocayla tedaviye başlayacakken spontan hamile kaldım takviye falan vermişti ama ekstrem sorunlarımız yoktu
Adetim 12 gün geçti bugün çubuk test yaptım ama tek çizgi çıktı yarın kan vereceğim inşallah dualarım kabul olur. Eğer bebiş yoksa tayfun bey o zaman tüp bebek demişti direk oraya mı gitsem yoksa biraz daha mı beklesem bilmiyorum

Herhangi bişe kullandınız mı nelere dikkat ettiniz ilaç gıda takviyesi vitamin veya bitki türleri falan
Hiçbir zaman kür yapmadım. Akdeniz tarzı diyet yaptım çok sıkı olmasa da. Iyot selenyum, co q10, balık yağı ve arada decavit kullandım. Diyetimde avokado ve ananas vardı ara ara onları yedim, çiğ badem fındık suda bekletip yedim. Diyeti yaparken de 6 kilo falan vermiştim gebelikte de çok faydasını gördüm. Bu arada tiroid bezi fazla çalışıyorsa iyot kullanılmamalı

X