Rüya Yorumları adam öldürmek

Sinpac

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
2.084
79
Kızlar, normalde pek rüya görmem. Gördüğüm zamanda genelde bana birşeyler anlatır.

Dün gece çok ilginç bir rüya gördüm.

Rüyamda annem kardeşim ve ben, arayarak belli bir oteli bulduk. Sonra bir odaya girdik, oda baya lükstü. Ben elime bir silah alıp, orada parti yapan kadın ve erkekleri öldürdüm.

Sonra annem ve kardeşimle beraber el değdiğimiz şeyleri silmeye başladık. Odada bana ait eşyalar da varmış, onları da aldık. Arada güzel ama bana ait olmayan şeyler de gördüm. Almak istedim ama alamadım.

Tam çıkmaya karar verdik, annem ve kardeşim çıkmıştı, ıçeriden bir kadınla bir erkek daha çıktı ve içeriye görevliler geldi. Onlar annemle kardeşimi görmedi ama beni gördü. Ben de birşey olmamış gibi çıkıp gittim. Ama görüldüğümü ve yakalanacağımı düşünüyordum.

Sizce bu rüyayı neye yormalıyım?

Son düzenleme:
Kızlar, normalde pek riya görmem. Gördüğüm zamanda genelde bana birşeyler anlatır.

Dün gece çok ilginç bir rüya gördüm.

Rüyamda annem kardeşim ve ben, arayarak belli bir oteli bulduk. Sonra bir odaya girdik, oda baya lükstü. Ben elime bir silah alıp, orada parti yapan kadın ve erkekleri öldürdüm.

Sonra annem ve kardeşimle beraber el değdiğimiz şeyleri silmeye başladık. Odada bana ait eşyalar da varmış, onları da aldık. Arada güzel ama bana ait olmayan şeyler de gördüm. Almak istedim ama alamadım.

Tam çıkmaya karar verdik, annem ve kardeşim çıkmıştı, İçeriden bir kadınla bir erkek daha çıktı ve içeriye görevliler geldi. Onlar annemle kardeşimi görmedi ama beni gördü. Ben de birşey olmamış gibi çıkıp gittim. Ama görüldüğümü ve yakalanacağımı düşünüyordum.

Sizce bu rüyayı neye yormalıyım?

Bi filmden etkilenmissin demeden edemicem =).. en son ne izledin?

Ruyayi tercume etmem gerekirse.. anlattigina gore ruyanda herkes var bi tek baban yok? bu durumda babandan gizli bisey yapicaksiniz ve eninde sonunda bu olay ortaya cikicak desem ne kadar dogru soylemis olurum bilemiyorum. Bas kahramanida sensin =).

Bu arada aksam cok sicak olmussa begin genelde bu tarz ruyalar gormeni saglar uyanman icin.. ruyanin hemen arkasindan uyandiysan buyuk bi ihtimalle saglikla alakali bi problem yasamissindir.

:sm_confused:Akşam vurdulu kırdılı birşey izlemedim. Bütün akşam ütü yaptım sonra da vcd de pilates izleyip pilates yaptım, sonra duş alıp yattım.

Ailemde annem, kızkardeşim ve babam yanında; ağabeyim, onun eşi, benim eşim ve kardeşimin nişanlısı var, onları da görmedim.

Gece sıcak değildi, bunalmadım da üşümedim de....

Bir de rüyadan hemen sonra uyanmadım....

Bu durumda neye yormalı?:sm_confused:

Aksam izlenilmesine gerek yok.. ve hatta reklam arasinda gecen bi "kurtlar vadisi" fragmani bile yeterli :p

Gizli bisey yapiyosunuz farkindaysan. Annen sen ve kardesin.. digerleri yok ve sen hep yaptigin biseyden oturu kaciyosun, yakalanmaktan korkuyosun. Bu durumda bu donem atacagin adimlara cok dikkat etmeni oneririm. Cunku istemedende olsa bi hata yapman muhtemel ve ustune vazife olmayan olaylardan kacmani tavsiye ederim, cunku basini belaya sokabilirsin. Babani gormemen ondan gizli bisey yapabilicegini dusundurdu bana.. belkide alakasi yoktur.

Adam oldurmek iyi yorumlanmaz... ne biliyim hic hosuma gitmedi canim ya

insanları öldürürken eğer kan gördüyseniz rüyanız bozulur.
eğer görmediyseniz lüks ve temiz bir odaya girdiğini görmek yuvadaki bolluğun ve bereketin
artacağına delalet eder. adam öldürmek iyiliğe işarettir.

insanları öldürürken eğer kan gördüyseniz rüyanız bozulur.
eğer görmediyseniz lüks ve temiz bir odaya girdiğini görmek yuvadaki bolluğun ve bereketin
artacağına delalet eder. adam öldürmek iyiliğe işarettir.

bu kadar aksiyon dolu bi ruyadan bu yorum cikmasii cok ilginc.. internetten teker teker bakarak yorum yapilmaz arkadaslar..

X